Chcete složit FCE?13. 10. 2018

Chcete získat mezinárodní certifikát FCE (First Certificate in English)?

Chcete se na složení tohoto certifikátu dobře připravit?

Chcete skládat tento certifikát v Kroměříži?

Chcete si zkušebně ověřit, jak byste u zkoušky FCE obstáli?

Pokud si odpovídáte na tyto otázky ANO, potom právě pro Vás jsme připravili a otevřeli v naší Jazykové škole ATHENA kurz Přípravka k FCE.

 

Pro další informace klikněte ZDE nebo na název aktuality.

 

Naše Jazyková škola ATHENA otevřela i v tomto školním roce jazykový kurz Přípravka k FCE. Cílem tohoto jazykového kurzu je kvalitní příprava ke složení mezinárodního certifikátu First Certificate in English (FCE). Tento mezinárodně uznávaný certifikát je v České republice uznávaný i na vysokých školách, kde studenti (držitelé FCE) nemusí navštěvovat hodiny angličtiny a samozřejmě je uznávaný i u zaměstnavatelů, kde držitele zvýhodňuje při přijímacím řízení a zvyšuje pravděpodobnost získání dobrého zaměstnání.

 

Jazykový kurz Přípravka k FCE Vás připraví ke složení tohoto certifikátu FCE. Navíc budete moci tento mezinárodní certifikát skládat přímo v naší Jazykové škole ATHENA v Kroměříži na Tovačovského ulici č. 337, tedy bez zbytečného cestování a strachu z neznámého prostředí. Zkoušky se v naší Jazykové škole ATHENA konají pravidelně každý rok v červnu.

 

Pokud si nejste jisti úrovní svých znalostí a tím, zda byste u zkoušky FCE obstáli nebo pokud si jen chcete formát zkoušky vyzkoušet a "osahat", abyste u zkoušky nebili nervózní, můžete se v naší Jazykové škole ATHENA přihlásit k "FCE nanečisto", tedy k neoficiální zkoušce FCE, která má ale zcela shodný průběh a obsah a shodné hodnocení Vašich výsledků. Jen výstupem není zisk mezinárodního certifikátu FCE, ale pouze zisk Osvědčení od naší Jazykové školy ATHENA.

 

Výuka jazykového kurzu Přípravka k FCE se koná každé úterý od 17:00 h. Pokud byste měli o jazykový kurz zájem, můžete se přihlásit ONLINE na našich webových stránkách nebo nám napsat e-mail (athena@athena.cz). Případně můžete i zavolat na telefon 774 408 416. Rádi Vím poskytneme další informace.