Chcete se ještě přihlásit do jazykového kurzu?1. 10. 2018

Pokud jste se ještě nestihli přihlásit do našeho jazykového kurzu, nevadí. Stále máte možnost se k nám přihlásit a my Vás rádi přivítáme v našich jazykových kurzech angličtiny, němčiny, ruštiny, španělštiny, italštiny a francouzštiny.

Pro další informace klikněte ZDE nebo na název aktuality.

 

Do našich jazykových kurzů pro veřejnost se můžete přihlásit v průběhu celého školního roku. Je samozřejmě lepší, když začnete chodit do jazykového kurzu hned na začátku výuky, ale pokud jste to nestihli, nevadí

Vybereme Vám vyhovující kurz, zajistíme pro Vás odpovídající učebnici a lektor/ka s Vámi projde potřebné části výuky. 

 

Do jakého jazykového kurzu se u nás můžete přihlásit?

Můžete se přihlásit do kurzů 6 cizích jazyků (angličtina, němčina, ruština, španělština, italština a francouzština) ve všech stupních pokročilostí. Zvláště bychom Vás rádi upozornili na jazykové kurzy:

a) Angličtina začátečníci: tento kurz jsme zařadili do akční nabídky naší Jazykové školy ATHENA, jeho cena je tedy pouhých 4.990 Kč za celý školní rok. To je opravdu velmi lákající cena za rok jazykové výuky.

b) Přípravka k FCE 1: při absolvování tohoto kurzu Vás připravíme ke složení mezinárodního certifikátu First Certificate in English (FCE). Tuto zkoušku budete navíc moci skládat přímo v naší Jazykové škole ATHENA v Kroměříži - nikdo jiný Vám tuto možnost v Kroměříži nenabídne. Navíc budete moci v naší jazykové škole v březnu absolvovat FCE "nanečisto" a "vyzkoušet" si zkoušku v reálné podobě. A navíc jsme tento kurz ještě zařadili do akční nabídky naší Jazykové školy ATHENA, jeho cena je tedy pouhých 5.190 Kč za celý školní rok. To je opravdu velmi lákající cena za rok jazykové výuky v dané pokročilosti.

c) Konverzace s rodilým mluvčím: to je velmi oblíbený a vyhledávaný kurz v naší Jazykové škole ATHENA a navíc jsme Vám jej zařadili do akční nabídky, jeho cena je tedy pouhých 5.590 Kč za celý školní rok. To je opravdu velmi lákající cena za rok jazykové výuky.

d) Pokud se chcete učit španělsky nebo italsky a jste úplný začátečník - potom neváhejte a přijďte - otevřeli jsme jazykové kurzy španělština začátečníci a italština začátečníci a Vy máte možnost se ještě do jazykového kurzu připojit. Neodkládejte své rozhodnutí zase o jeden rok!