Jazykové zkoušky Cambridge (FCE) nanečisto 201810. 2. 2018

14. dubna 2018 se budou konat na naší jazykové škole Cambridge zkoušky - "FCE nanečisto", kde si můžete ověřit úroveň svých znalostí z angličtiny a ověřit si, zda jste na složení First Certificate in English dobře připraveni.

 

Pro další informace klikněte ZDE nebo na název aktuality.

 

Chcete-li zjistit, jak byste uspěli u mezinárodní jazykové zkoušky First Certificate in English, nabízíme vám možnost zúčastnit se pretestu Cambridgeských zkoušek FCE, který se bude konat v sobotu 14.4.2018 od 8:00 hodin v budově naší Jazykové školy ATHENA na Tovačovského ulici v Kroměříži. 

Pretesty poskytují uchazečům jedinečnou šanci vyzkoušet si zkoušku Cambridge “nanečisto“ za použití reálných zadání testů a dodržení stejných podmínek jako při konání skutečné zkoušky. Pretesty jsou opravovány dle pravidel Cambridge English a kandidáti obdrží informaci o tom, jak v jednotlivých částech zkoušky uspěli. Tato informace pomůže zájemcům získat přehled o tom, na které části zkoušky se ještě mají zaměřit a lépe připravit. Pretesty uchazečům umožní poznat reálné podmínky konání zkoušek a získat sebedůvěru ke složení skutečné zkoušky.

 

Kde se konají FCE nanečisto?

Pretesty se konají v Jazykové škole THENA s.r.o., Tovačovského 337, Kroměříž.
 

Cena

Cena za tyto zkoušky je 600 Kč za jednoho posluchače.

Platba je možná v hotovosti v kanceláři školy nebo bezhotovostním převodem na náš účet.

 

Registrace

Registrovat se můžete nejpozději do 11.4.2018 emailem na kancelar@athena.cz. Registrace musí obsahovat celé jméno kandidáta, emailovou adresu a telefonní kontakt. Přihláška je závazná, prosíme všechny registrované, aby nás v případě zrušení své registrace neprodleně kontaktovali. Počet míst je OMEZEN, budou upřednostněni zájemci s nejrychlejší registrací.

 

Výsledky

Výsledky "FCE nanečisto" Vám budou zaslány emailem do 1 týdne ode dne konání zkoušky.