Jednoleté denní jazykové studium - zahájení výuky 3.9.2018 v 8:00 h25. 8. 2018

Výuka v Jednoletém denním jazykovém studiu - jazyk anglický pro školní rok 2018/19 bude zahájena v pondělí, 3.9.2018 v 8:00 h.

Zveme tímto všechny přihlášené studenty na zahájení výuky.

Současně, pokud ještě někdo z váhá, zda se přihlásit, může tak učinit formou on line přihlášky na našem webu nebo přijít do kanceláře a tam vše potřebné vyřídit. 

Pro další informace klikněte ZDE nebo na název aktuality.

 

Všechny studenty, kteří již podepsali Smlouvu o výuce v Jednoletém denním jazykovém studiu, zveme na zahájení výuky v  tomto typu studia. Zahájení nového školního roku se uskuteční v pondělí, 3.9.2018 v 8:00 hodin v učebně.

 

Pokud jste ještě nepodali u nás přihlášku a váháte, zda se přihlásit u nás k tomuto typu studia, máte stále možnost vyplnit on line přihlášku na www.athena.cz nebo přijít přímo do naší kanceláře a tam vše potřebné vyřídit.

Přijímací zkoušky se u nás u tohoto typu studia neskládají, takže podmínkou přijetí je pouze odeslání přihlášky nebo její přímé odevzdání v naší kanceláři. Následně Vás pozveme k převzetí Rozhodnutí o přijetí ke studiu a k podpisu Smlouvy o výuce. A pokud jste složili první maturitní zkoušku v tomto kalendářním roce, budete u nás mít i statut studenta se všemi výhodami (sleva na dopravu, přídavky na dítě, ...) a dostanete od nás potvrzení o studiu.

 

Jak probíhá školní rok?

Školní rok je organizován stejně jako na každé střední škole, tedy výuka je každý pracovní den (od 8:00 hodin) vyjma školních prázdnin (podzimní, vánoční, jarní, ...).

 

Mohu se ke studiu přihlásit, pokud jsem nesložil/a úspěšně maturitní zkoušku?

Ano, pokud budete skládat maturitní zkoušku v září, můžete se ke studiu na naší škole přihlásit a v případě, že maturitní zkoušku úspěšně složíte, budete mít i statut studenta.

Pokud by se Vám nepodařilo maturitní zkoušku v zářiovém termínu úspěšně složit, můžete také na naší škole studovat, jen nebudete mít přiznán statut studenta. V tomto případě bych doporučoval, abyste se dostavili do naší kanceláře a vše potřebné probereme.