JEDNOLETÉ DENNÍ JAZYKOVÉ STUDIUM - zahájili jsme nový školní rok 2018/193. 9. 2018

S radostí všem oznamujeme, že jsme dnes (3. září 2018) zahájili na Jazykové škole ATHENA již 24 rok výuky v  Jednoletém denním jazykovém studiu - jazyk anglický (dříve nazývané pomaturitní studium). Do lavic v naší škole usedli opět noví studenti, úspěšní maturanti z různých typů středních škol.

Současně, pokud ještě někdo váhá, zda se k tomuto typu studia přihlásit, může tak učinit formou on line přihlášky na našem webu "www.athena.cz" nebo přijít do kanceláře a tam vše potřebné vyřídit. 

Pro další informace klikněte ZDE nebo na název aktuality.

 

Přijímací zkoušky se u nás u tohoto typu studia neskládají, takže podmínkou přijetí je pouze odeslání přihlášky nebo její přímé odevzdání v naší kanceláři. Následně Vás pozveme k převzetí Rozhodnutí o přijetí ke studiu a k podpisu Smlouvy o výuce. A pokud jste složili první maturitní zkoušku v tomto kalendářním roce, budete u nás mít i statut studenta se všemi výhodami (sleva na dopravu, přídavky na dítě, ...) a dostanete od nás potvrzení o studiu.

 

Jak probíhá školní rok?

Školní rok je organizován stejně jako na každé střední škole, tedy výuka je každý pracovní den (od 8:00 hodin) vyjma školních prázdnin (podzimní, vánoční, jarní, ...).

 

Mohu se ke studiu přihlásit, pokud jsem nesložil/a úspěšně maturitní zkoušku?

Ano, pokud budete skládat maturitní zkoušku v září, můžete se ke studiu na naší škole přihlásit a v případě, že maturitní zkoušku úspěšně složíte, budete mít i statut studenta.

Pokud by se Vám nepodařilo maturitní zkoušku v zářiovém termínu úspěšně složit, můžete také na naší škole studovat, jen nebudete mít přiznán statut studenta. V tomto případě bych doporučoval, abyste se dostavili do naší kanceláře a vše potřebné probereme.