Jednoleté denní pomaturitní studium - 2018/193. 6. 2018

Do 30.6.2018 se můžete k nám přihlásit do Jednoletého denního pomaturitního studia angličtiny a:

- zdokonalit svou angličtinu

- získat statut studenta

- studovat v příjemném prostředí pod vedením profesionálů a rodilých mluvčí

- ukončit studium složením zkoušky Cmbridge - First Certificate in English

 

Pro další informace klikněte ZDE nebo na název aktuality.

 

 

 

Jednoleté denní pomaturitní studium má na naší Jazykové škole ATHENA dlouholetou tradici a běží bez přerušení od roku 1995. Za tuto dobu prošlo našimi lavicemi 685 studentů. S tímto typem vzdělávání máme velké zkušenosti a bezesporu tento typ studia má své opodstatnění. 

Co Vám Jednoleté denní pomaturitní studium přinese?

1. Během pouhého jednoho roku posunete svou úroveň ve znalosti angličtiny o 2 úrovně.

2. Budete moci na konci studia složit zkoušku Cambridge - First Certificate in English a získat tak na celý život mezinárodně platný certifikát.

3. Tento certifikát Vám otevře cestu k dobrému zaměstnání, kde budeme moci kromě svých profesních znalostí doložit vysokou znalost angličtiny, která Vás posune před ostatní zájemce o danou pracovní pozici.

4. Tento certifikát Vám usnadní přijetí na VŠ a usnadní Vám samotné studium, kdy Vám bude stačit max. přijít na zápočet nebo zkoušku.

5. Od září do srpna následujícího roku budete mít statut studenta se všemi výhodami (pokud jste první maturitní zkoušku skládali v roce 2018).

6. Během studia budete mít cca 800 hodin angličtiny, což by odpovídalo tomu, kdybyste měli na střední škole angličtinu každý rok 5 hodin týdně.