JEDNOLETÉ DENNÍ STUDIUM / jazyk anglický - 2018/201920. 4. 2018

Komu je Jednoleté denní studium určeno?

Jak intenzivní je výuka?

Jaké je ukončení studia?

Budu mít statut studenta?

Kdo mě bude učit?

Pokud hledáte odpověď na tyto otázky, klikněte ZDE nebo na název aktuality.

 

Komu je jednoleté denní studium určeno?

Jednoleté denní studium (dříve nazývané pomaturitní studium) je určeno absolventům středních škol, kteří svou první maturitní zkoušku složili nebo složí v témže kalendářním roce, ve kterém nastupují na pomaturitní studium. Na tyto studující se vztahuje statut studenta a ve smyslu státní sociální podpory je jim přiznáno zdravotní pojištění od státu, přídavky na děti, slevy na jízdném a ostatní požitky s tímto statutem související. S přihláškou je nutno doložit kopii maturitního vysvědčení.

Jde o velmi intenzivní jednoleté studium určené studentům na všech jazykových úrovních.

Ke studiu se mohou přihlásit i další zájemci z řad veřejnosti, kteří mají o tento intenzivní typ studia jazyka anglického zájem.

 

Jednoleté denní studium probíhá 4 vyučovací hodiny denně po celý školní rok vždy od září do června a hlavním cílem studia je příprava ke složení mezinárodně uznávané Cambridgeské zkoušky.

 

Jednoleté denní studium se zaměřuje na prohloubení a zdokonalení jazykových znalostí a je určeno všem zájemcům o velmi intenzivní studium angličtiny bez ohledu na věk.

 

Ve výuce se pod vedením špičkových českých i zahraničních lektorů využívají nové a kvalitní materiály včetně předešlých testů. Kurz se bude věnovat všem pěti částem zkoušky (reading, writing, use of English, speaking and listening) a zahrnuje také testování před přihlášením k vybrané zkoušce, které Vám jednoznačně ukáže, zda uspějete.

 

Jste student, který úspěšně složil maturitní zkoušku a nyní se chcete celý rok věnovat angličtině?
Chcete si úroveň angličtiny zvýšit až o dvě úrovně podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a/nebo se připravit na Cambridge zkoušku?
Potřebujete se připravit na přijímací zkoušky na vysokou školu, jejichž součástí je anglický jazyk?
Chcete se stát žádaným uchazečem o zaměstnání?

Toto a mnohem více jednoleté denní studium nabízí.