Nový kurz - angličtina začátečníci29. 1. 2019

V týdnu od 4.2.2019 začíná výuka nového kurzu ANGLIČTINA ZAČÁTEČNÍCI.

A máme pro Vás další výbornou zprávu - tento kurz jsme přidali do naší akční nabídky - pokud budete kurz navštěvovat, zaplatíte pouze AKČNÍ cenu, která je jen 2.690 Kč za výuku od 4. února 2019 do 30. června 2019.

 

Pro další informace klikněte ZDE nebo na název aktuality.

 

Na základě řady dotazů na naši kancelář jsme pro Vás připravili AKČNÍ nabídku kurzu ANGLIČTINA ZAČÁTEČNÍCI. Jde o kurz, který je určen pro úplné začátečníky, kteří anglický jazyk opravdu neznají a neučili se jej.

Kurz bude probíhat od začátku února do konce června letošního roku v naší Jazykové škole ATHENA na Tovačovského ulici č. 337. Výuka je naplánovaná v odpoledních hodinách od 16:00 h. Délka výuky jsou 2 vyučovací hodiny týdně, tedy bloky výuky 90 minut.

V kurzu Vás bude angličtinu učit zkušený lektor angličtiny. Při výuce budete používat anglické učebnice - v současné době nejlepší sadu učebnic na trhu - tak, aby se Vám angličtina dobře učila a výuka i domácí příprava byla pro Vás zajímavá a poutavá.

Samotná výuka bude zaměřena na všechny oblasti znalosti anglického jazyka, ale ve výuce klademe důraz především na konverzaci. To proto, abyste byli už po krátké účasti ve výuce v našem kurzu schopni samostatné konverzace v základních oblastech.

 

Láká Vás přihlásit se do našeho kurzu pro začátečníky?

Jak se můžete přihlásit?

1. Vyplněním online formuláře na našich www stránkách http://www.athena.cz/kurzy-pro-verejnost/prihlasky

2. Stažením přihlášky z našich www stránek (http://www.athena.cz/kurzy-pro-verejnost/prihlasky), vyplněním přihlášky a jejím zasláním na e-mail athena@athena.cz

3. Telefonicky (774 408 416) nebo osobně v kanceláři

Další informace k účasti v kurzu Vám sdělíme po obdržení Vaší přihlášky.

 

Ptáte se, zda máme naše kurzu omezeny věkově?

Ne, žádné věkové omezení nemáme, naše kurzy jsou určeny pro všechny zájemce o výuku angličtiny od 15 let ...

 

Důležité u jazykové výuky je počet účastníků ve skupině. Kolik Vás tedy ve skupině bude?

V tomto kurzu angličtiny pro začátečníky bude 3 - 5 posluchačů, tedy úplně optimální počet posluchačů pro to, abyste byli všichni aktivně zapojeni lektorem do výuky, abyste měli dostatečný prostor pro vlastní konverzaci a procvičování probrané látky.

 

Pro další informace nás můžete kontaktovat na telefonu 774 770 365 (kancelář jazykové školy) nebo na e-mailu athena@athena.cz.

 

Těšíme se na Vás!