Přípravka k FCE - budeme otvírat14. 7. 2018

Pro školní rok 2018/19 opět budeme otvírat oblíbený kurz Přípravka k FCE.

Jde o 2-letý kurz, který Vám připraví ke složení zkoušky First Certificate in English, kterou můžete následně skládat přímo v naší jazykové škole v Kroměříži.

Další podrobnosti ke kurzu Přípravka k FCE získáte kliknutím ZDE nebo na název aktuality.

 

Kurz Přípravka k FCE pořádáme již pravidelně. Tento kurz Vás dokonale v průběhu 2 let připraví na úspěšné složení zkoušky First Certificate in English (FCE).

Metodicky propracovaný obsah kurzu zaručuje kvalitní přípravu na všechny dílčí části zkoušky. Součástí výuky budou také užitečné tipy a triky „jak na to“ a analýza nejčastějších chyb u písemné i ústní části zkoušky.

Kvalifikovaní lektoři, kteří znají dokonale formát zkoušek Cambridge English, se zaměří na všechny části zkoušky FCE, tj. reading, writing, use of English, listening a speaking, což podstatně zvýší vaše šance při složení zkoušky.

Výuka kurzu probíhá 1x týdně v odpoledních hodinách.

Tento kurz je zakončen zkouškou Cambridge. 
 

Co Vám kurz přinese:

  • Přehled o jednotlivých typech cvičení Cambridge testu.

  • Nacvičíte si strategie, pomocí nichž cvičení zvládnete rychleji a snáze.

  • Projdete si veškerou gramatiku, která se v Cambridge zkouškách může objevit.

  • Zopakujete slovní zásobu a jednotlivá témata ve zkouškách obsažená.

  • Připravíte se na Speaking , naučíte se fráze, které je u této častí vhodné používat a nacvičíte si nejlepší pohotové reakce.
     

Přihlášení:

Do kurzu se můžete přihlásit:

1. ONLINE vyplněním formuláře (ZDE)

2. Vyplněním přihlášky (stáhnete ZDE)

3. Osobně v kanceláři Jazykové školy ATHENA

Po přihlášení Vám bude zaslán potvrzovací mail s údaji o kurzu a o platbě.
 

Termíny registrace:

Nejpozději do 22. 9. 2018. Přihlásit se je možné i později do již probíhajícího kurzu, kurzovné Vám bude sníženo dle poměrné části kurzu (její výši Vám na požádání sdělíme).

Nepropásněte také naši slevovou akci ve výši 200 Kč při úhradě 1. části kurzovného ve výši 3.000 Kč do 31.7.2018
 

Jazyková úroveň

Intenzivní kurz je vhodný pro studenty s jazykovou znalostí na úrovni B1 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Kurz mohou navštěvovat i posluchači s nižší jazykovou znalostí, nicméně v tomto případě nemůžeme garantovat úspěšné složení jazykové zkoušky FCE v plánovaném termínu. 
 

Obsah kurzu

Během hodin kurzu proberete učebnici Gold first nakladatelství Cambridge University Press, pomocí níž procvičíte všechny části Cambridge zkoušky, kterou jste si vybrali. Budete vědět, jak přistupovat k jednotlivým typům cvičení a tyto strategie si nacvičíte. Zopakujete si veškerou gramatiku, kterou budete k úspěšnému složení zkoušky potřebovat a slovní zásobu podle témat dané zkoušky.
 

Struktura kurzu

Kurz probíhá jedenkrát za týden ve 2 vyučovacích hodinách v průběhu 2 let a  po jeho ukončení kandidáti skládají zkoušku. Budete pracovat dle učebnice a dalších materiálů ve dvojicích, skupinách i individuálně tak, abyste byli po celou dobu co nejaktivnější a co nejvíce zapojení.
 

Počet účastníků kurzu

V kurzu bude maximálně 8 účastníků, což zajišťuje maximální aktivitu každého účastníka.

Učebnice

V kurzu budete používat učebnici Gold first. Všechna cvičení odpovídají cvičením v testech Cambridge, po celou dobu tedy na test připravují, a to zajímavým a komunikativním způsobem. Součástí knihy je přehled gramatiky, typů textů pro část Writing, ukázky testů Speaking atd. 

Učebnice je možné zakoupit za zvýhodněné ceny přímo ve škole. Cena učebnice není součástí kurzovného.

Používané učebnice:

Výsledek obrázku pro učebnice gold

 

Doplňkové materiály

Výuka bude dále doplněna o cvičení zejména na procvičení gramatiky. Všechny doplňkové materiály vycházejí z formátů Cambridge zkoušek. Budou Vám pravidelně zadávány domácí úkoly.