Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Cambridge English: First (FCE) - 22.6.2019

Sobota 22. 6. 2019

Právě dnes (sobota, 22.6.2019) se konaly přímo na naší Jazykové škole ATHENA již páté zkoušky Cambridge English: First (FCE). Zkoušek se účastnili převážně studenti naší jazykové školy, konkrétně šlo o studenty Jednoletého denního jazykového studia - jazyk anglický.

Tito studenti mají za sebou roční studium na Jazykové škole ATHENA, kdy od září 2018 v rozsahu cca 800 hodin zdokonalovali svou angličtinu tak, aby právě dnes mohli být úspěšní a mohli následně obdržet mezinárodně uznávaný certifikát.

Studenti dorazili v sobotu do školy s lehkou dávkou nervozity již 45 minut před vlastním zahájením zkoušky (až na jeden případ ...). Ale vše stihli. Po administrativní přípravě zkoušky a "uklizení" všech nepotřebných věcí (včetně mobilních telefonů) začala v 9:00 hodin samotná zkouška. O tom, že to není zkouška jednoduchá svědčí i fakt, že téměř do 13:00 hodin byli studenti zkoušeni/testováni skupinově ve třídě. A potom ještě následovala další, tentokrát již poslední část zkoušky, Speaking ve dvojicích. Školní budova se zamykala v 14:45 hodin, kdy zkouška Cambridge English: First (FCE) byla zkoušejícími ukončena a studenti mohli s úlevou opustit školní budovu. 

Motivací ke složení Cambridge English: First (FCE) pro naše studenty bylo samozřejmě nejen úspěšné složení zkoušky a zisk mezinárodně uznávaného certifikátu, ale především další výhody, které z vlastnictví certifikátu plynou, a to zejména zvýhodnění při přijímacím řízení na vysokou nebo vyšší odbornou školu (včetně studijních úlev během studia) nebo opravdové doložení a prokázání znalosti angličtiny pro budoucího zaměstnavatele.

 

Věříme, že naši studenti budou všichni u zkoušky úspěšní. Zkušenosti z minulých let ukazují na úspěšnost kolem 90%. Současně musíme i poděkovat všem vyučujícím, kteří se studenty pracovali celý školní rok a usilovně je připravovali na dnešní den, a to včetně rodilých mluvčích jazyka anglického.

 

Pokud byste i Vy chtěli složit zkoušku Cambridge English: First (FCE), potom nejlepší variantou přípravy k této nelehké zkoušce je již zmiňované Jednoleté denní jazykové studium na Jazykové škole ATHENA. Během tohoto ročního studia, kde můžete mít přiznán i statut studenta se všemi odpovídajícími výhodami, Vás naši vyučující připraví opravdu zodpovědně a dobře ke složení Cambridge English: First (FCE).

 

Pro další informace nás můžete kontaktovat na telefonu 774 408 416, 774 770 365 nebo na e-mailu: kancelar@athena.cz.

Jazyková škola ATHENA

Tovačovského 337
767 01 Kroměříž

© 2020 ATHENA - Všechna práva vyhrazena

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign