Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Cambridge English-First FCE – 28.6.2021

Sobota 17. 4. 2021

Mezinárodní certifikáty Cambridge English jsou nejuznávanější jazykové zkoušky na světě a jejich absolvent získá oficiální a mezinárodně uznávaný doklad o dosažené jazykové úrovni v angličtině. Zkouška dává jejím absolventům jasný cíl, který chtějí splnit. Zkoušky Cambridge English jsou uznávány ve více než 20 000 institucích na světě jako spolehlivý a ověřený důkaz o dosažené úrovni angličtiny. Na většině českých i zahraničních univerzit slouží certifikát jako úplná náhrada za přijímací zkoušky z angličtiny nebo vám školy přidají body navíc. Na některých vysokých školách slouží certifikát jako náhrada za postupovou zkoušku v bakalářském studiu. S certifikátem Cambridge English si zvyšujete své šance na profesní uplatnění v České republice a zahraničí. Certifikát je přidanou hodnotou ve vašem životopisu a informuje budoucího zaměstnavatele o vašich jazykových dovednostech profesionálním způsobem.

Zkoušky jsou založeny na výzkumu efektivní výuky a studia. Motivují lidi všech věkových kategorií a schopností, aby se učili angličtinu a rozvíjeli praktické znalosti pro reálný život. Zkoušky obsahují témata typická pro běžný život a testují jazyk v reálných situacích. Začátečníci se učí vyprávět příběh na základě obrázků a vyjadřovat se v souvislých větách o každodenních činnostech. Pokročilí se učí, jak správně napsat formální email nebo odbornou esej a jak porozumět složitějším akademickým textům. Každá zkouška se zaměřuje na jednu jazykovou úroveň a pomáhá studentům zlepšovat jejich komunikační dovednosti krok za krokem.

Naše Jazyková škola ATHENA Vám umožňuje získat tento mezinárodně uznávaný certifikát Cambridge English a ještě k tomu Vás k této zkoušce i připravíme. Zkouška Cambridge English představuje efektivní nástroj, jak zlepšit angličtinu každého jedince na určitou – prokazatelnou úroveň.

Zkoušky Cambridge English zaručují vždy objektivní a odborné vyhodnocení úrovně angličtiny každého zkoušeného. Zkoušky jsou rozděleny dle evropského referenčního rámce pro jazyky od úrovně A1 až po C2.

 

Pokud jsme Vás aspoň trošku namotivovali ke složení Cambridge English: First, můžete se na nás obrátit na telefon 774 770 365 nebo na e-mail: kancelar@athena.cz a my Vám rádi sdělíme další podrobnosti. Nezáleží přitom, jestli jste čerstvý maturant nebo máte již absolvovanou vysokou školu.

 

Další informace o Cambridge English můžete získat na našich webových stránkách.

Jazyková škola ATHENA

Tovačovského 337
767 01 Kroměříž

© 2021 ATHENA - Všechna práva vyhrazena

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign