Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Chceš intenzivně studovat angličtinu v Jednoletém denním jazykovém (pomaturitním) studiu?

Úterý 13. 9. 2022

Od 1.9.2022 jsme otevřeli již 28. ročník Jednoletého denního jazykového studia (dříve nazývaného pomaturitní studium) - jazyk anglický pro školní rok 2022/23.

Pokud máte zájem o toto studium, stále se můžete přihlásit!

 

Komu je studium určeno?

Toto studium (dříve nazývané pomaturitní studium) je určeno všem zájemcům o rok intenzivního studia angličtiny. Výuka je každý pracovní den po celý školní rok 2022/23 (vyjma školních prázdnin) vždy v době od 8:00 - 11:20 hodin, tedy celkem 800 hodin angličtiny. A to je více, než jste měli za celou dobu studia na střední škole.

 

Mohu mít přiznaný statut studenta?

ANO. Statut studenta se všemi výhodami jako na každé střední škole (daňové zvýhodnění na dítě, sleva na dopravu, ...) mají přiznaný všichni naši studenti, kteří úspěšně složili první maturitní zkoušku v roce 2022, tedy v kalendářním roce, ve kterém nastupují k jazykovému studiu.

Studovat u nás mohou i další zájemci, kteří buď maturitní zkoušku v tomto roce bohužel nezvládli nebo kteří maturovali ji v předchozích letech. Jen nebudou mít přiznaný statut studenta. Doporučoval bych těmto zájemcům se dostavit do kanceláře školy a situaci vyřešit osobně, vhodné řešení určitě najdeme.

 

Mohu se ještě přihlásit?

ANO. Stále se k nám na Jednoleté denní jazykové studium můžete přihlásit.

Máme za sebou již úspěšných 27 let, kdy pravidelně jako jediní v Kroměříži toto studium vyučujeme.

 

Jak se mohu přihlásit?

Můžete si vybrat jednu ze 3 možností:

Následně Vás pozveme k převzetí Rozhodnutí o přijetí ke studiu a podpisu Smlouvy o výuce.

Nebo můžete přijít osobně do naší kanceláře a vše dojednat přímo.

 

Kdy probíhá výuka?

Výuka probíhá dle organizace školního roku 2022/23 stanovené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Výuka je v rozsahu 4 vyučovacích hodin každý pracovní den (v čase 8:00 - 11:20 hodin) vyjma školních prázdnin v období září až červen následujícího kalendářního roku.

 

Mohu složit na závěr výuky nějaký certifikát?

ANO. Závěrečná část školního roku je věnována intenzivní přípravě na úspěšné složení certifikátu Cambridge English: First (FCE). K této přípravě obdrží naši studenti od nás zdarma učebnici.

Složení tohoto certifikátu si mohou naši studenti vyzkoušet "nanečisto" v měsíci březnu. Samotný certifikát se skládá v sídle naší Jazykové školy ATHENA v Kroměříži v měsíci červnu

A s radostí můžeme uvést, že v letošním roce, i přes komplikovanou školní přípravu, byli naši studenti u Cambridge English: First (FCE) 93% úspěšní.

 

Další informace najdete na našem webu (www.athena.cz) nebo nám můžete napsat (kancelar@athena.cz) nebo zavolat (774 770 365).

Jazyková škola ATHENA

Oskol 433
767 01 Kroměříž

© 2023 ATHENA - Všechna práva vyhrazena | Změnit nastavení cookies

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign