Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Chcete se ještě přihlásit do jazykového kurzu pro veřejnost pro školní rok 2021/22?

Sobota 2. 10. 2021

Pokud se ještě chcete přihlásit do jazykového kurzu, a nestihli jste to v řádném termínu, nevadí. Stále máte možnost se k nám přihlásit a my Vás rádi přivítáme v našich jazykových kurzech angličtiny, němčiny, ruštiny, španělštiny, italštiny a francouzštiny.

 

Do našich jazykových kurzů pro veřejnost se můžete přihlásit v průběhu celého školního roku. Je samozřejmě lepší, když začnete chodit do jazykového kurzu hned na začátku výuky (tedy v září 2021), ale pokud jste to nestihli, nevadí

Vybereme Vám vyhovující kurz, zajistíme pro Vás odpovídající učebnici a lektor/ka s Vámi projde potřebné části výuky. 

 

Do jakého jazykového kurzu se u nás můžete přihlásit?

Můžete se přihlásit do kurzů 6 cizích jazyků (angličtina, němčina, ruština, španělština, italština a francouzština) v rozličných stupních pokročilostí. Zvláště bychom Vás rádi upozornili na jazykové kurzy:

a) Přípravka k FCE 1: při absolvování tohoto kurzu Vás připravíme ke složení mezinárodního certifikátu Cambridge English: First (FCE). Tuto zkoušku budete navíc moci skládat přímo v naší Jazykové škole ATHENA v Kroměříži - nikdo jiný Vám tuto možnost v Kroměříži nenabídne. Navíc budete moci v naší jazykové škole v březnu absolvovat FCE "nanečisto" a "vyzkoušet" si zkoušku v reálné podobě (stejný rozsah zkoušky, stejný čas a náročnost, stejné hodnocení). A navíc jsme tento kurz ještě zařadili do akční nabídky naší Jazykové školy ATHENA, jeho cena je tedy pouhých 5.650 Kč za celý školní rok. To je opravdu velmi lákavá cena za rok jazykové výuky v dané pokročilosti.

b) Pokud se chcete učit anglicky jste úplný začátečník - potom neváhejte a přijďte - otevřeli jsme jazykové kurzy angličtiny pro úplné začátečníky. A navíc jsme tento kurz ještě zařadili do akční nabídky naší Jazykové školy ATHENA, jeho cena je tedy pouhých 5.390 Kč za celý školní rok. To je opravdu velmi příznivá cena za rok jazykové výuky.

 

Jak se mohu přihlásit?

Přihlásit se můžete:

a) on-line na našich webových stránkách - klikněte ZDE

b) stažením přihlášky na našich webových stránkách a jejím zasláním e-mailem na adresu athena@athena.cz - klikněte ZDE

c) e-mailem pošlete Vaše přání na adresu kancelar@athena.cz a my Vám zašleme přihlášku event. další požadované informace

 

NEODKLÁDEJTE SVÉ ROZHODNUTÍ ZASE O JEDEN ROK!

Jazyková škola ATHENA

Oskol 433
767 01 Kroměříž

© 2022 ATHENA - Všechna práva vyhrazena | Změnit nastavení cookies

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign