Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Chcete se ještě přihlásit do jazykového kurzu pro veřejnost pro školní rok 2023/24?

Čtvrtek 28. 9. 2023

Pokud se chcete přihlásit do jazykového kurzu, a nestihli jste to v řádném termínu do 25.9.2023, nevadí. Stále máte možnost se k nám přihlásit a my Vás rádi přivítáme v našich jazykových kurzech angličtiny, němčiny, španělštiny a dalších jazyků.

 

Do našich jazykových kurzů pro veřejnost se můžete přihlásit i v průběhu celého školního roku. Je samozřejmě lepší, když začnete chodit do jazykového kurzu hned na začátku výuky (tedy v září 2023), ale pokud jste to nestihli, nevadí

Vybereme Vám vyhovující kurz, zajistíme pro Vás odpovídající učebnici a lektor/ka s Vámi projde potřebné části výuky. 

 

Do jakého jazykového kurzu se u nás můžete přihlásit?

U nás V Jazykové škole ATHENA se můžete nyní ještě přihlásit do kurzů 3 cizích jazyků (angličtina, němčina, španělština) v rozličných stupních pokročilostí. Zvláště bychom Vás rádi upozornili na jazykové kurzy:

a) Přípravka k FCE 2: při absolvování tohoto kurzu Vás připravíme ke složení mezinárodního certifikátu Cambridge English: First (FCE). Tuto zkoušku budete navíc moci skládat přímo v naší Jazykové škole ATHENA v Kroměříži - nikdo jiný Vám tuto možnost v Kroměříži nenabídne. Navíc budete moci v naší jazykové škole v dubnu absolvovat FCE "nanečisto" a "vyzkoušet" si zkoušku v reálné podobě (stejný rozsah zkoušky, stejný čas a náročnost, stejné hodnocení).

b) Pokud se chcete učit anglicky a jste úplný začátečník - potom neváhejte a přijďte - otevřeli jsme jazykové kurzy angličtiny pro úplné začátečníky. A navíc jsme tento kurz opět ještě zařadili do akční nabídky naší Jazykové školy ATHENA, jeho cena je tedy pouhých 5.990 Kč za celý školní rok (září 2023 – červen 2024). To je zase opravdu velmi zajímavá cena za rok jazykové výuky.

 

Jak se mohu přihlásit?

Přihlásit se můžete:

a) on-line na našich webových stránkách - klikněte ZDE

b) stažením přihlášky na našich webových stránkách a jejím zasláním e-mailem na adresu athena@athena.cz - klikněte ZDE

c) e-mailem pošlete Vaše přání na adresu kancelar@athena.cz a my Vám zašleme přihlášku event. další požadované informace

 

NEODKLÁDEJTE SVÉ ROZHODNUTÍ ZASE O JEDEN ROK!

Jazyková škola ATHENA

Oskol 433
767 01 Kroměříž

© 2024 ATHENA - Všechna práva vyhrazena | Změnit nastavení cookies

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign