Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Dny otevřených dveří v Jazykové škole ATHENA v listopadu 2023

Úterý 31. 10. 2023

V měsíci listopadu se můžete po domluvě přijít do naší Jazykové školy ATHENA podívat do hodin jazykové výuky odpoledních kurzů nebo Jednoletého denního jazykového studia. Následně až potom se rozhodnete, zda budete chtít chodit k nám do jazykové výuky. Mimo to Vám samozřejmě rádi poskytneme informace k výuce v naší jazykové škole a ukážeme Vám prostory naší školy.

 

Pokud se chcete zdokonalit v cizí­m jazyce, ale kladete si otázky:

Bude mi vyhovovat skupinový kurz?

Jakou vlastně mám pokročilost v cizím jazyce?

Bude mi vyhovovat styl výuky nějakého lektora?

Bude pro mě skupinová výuka motivující?

Bude mi vyhovovat styl práce dané skupiny?

a nemůžete nebo nechcete se závazně dopředu rozhodnout, potom právě pro Vás máme v měsíci listopadu nabídku Dnů otevřených dveří v naší Jazykové škole ATHENA. Nabízíme Vám možnost navštívit ukázkové hodiny v naší škole zdarma, kdy se zcela nezávazně a zdarma můžete přijít podívat k nám do výuky. Kromě informací o výuce u nás vybereme společně pro Vás vhodný jazykový kurz, jehož výuky se můžete zúčastnit.

Až po účasti na výuce se rozhodnete, zda Vám jazykový kurz bude vyhovovat a zda do něj budete chtít chodit i nadále.

Pokud Vám kurz z hlediska pokročilosti vyhovovat nebude, vybereme jiný jazykový kurz tak, abyste byli spokojeni a výuka byla pro Vás přínosná a motivující.

A pořád je tu ještě možnost, že si zvolíte individuální formu výuky a budete mít lektora jen pro sebe.

 

A ještě z jakých jazyků si můžete vybírat? U nás můžete studovat:

- angličtinu

- němčinu

- španělštinu

a to ve všech stupních pokročilosti od začátečníků až po kurzy připravující k mezinárodně uznávaným zkouškám z jazyka anglického (Cambridge English: First, Cambridge English: Advanced) nebo jazyka německého.

 

Blíže se informovat o dnech otevřených dveří v naší Jazykové škole ATHENA můžete na telefonu 774 770 365 nebo na e-mailu kancelar@athena.cz.

Podrobnější informace o Jazykové škole ATHENA můžete získat i na webových stránkách www.athena.cz.

Jazyková škola ATHENA

Oskol 433
767 01 Kroměříž

© 2024 ATHENA - Všechna práva vyhrazena | Změnit nastavení cookies

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign