Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Dotace na mzdy nových zaměstnanců - 22.500 Kč

Úterý 2. 4. 2019

Tyto možnosti mzdových dotací Vám nabízí projekt s názvem "Pomůžeme Vám najít práci". V tomto projektu jsou zapojeny osoby evidované na ÚP ČR, které hledají zaměstnání. V této jejich snaze se jim snažíme pomoci jak my, tak hlavně i projekt, který nabízí novým zaměstnavatelům, kteří zaměstnají účastníky projektu, dotaci na mzdu až 22.500 Kč/měsíc po dobu 6 měsíců.

 

Kdo může dotaci/příspěvek na mzdu získat?

Dotaci na mzdu může získat libovolný zaměstnavatel, který doloží bezdlužnosti od Finančního úřadu, České správy sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťoven a Celní správy. Dále nesmí zaměstnanec u daného zaměstnavatele pracovat před nástupem do projektu.

 

Koho mohu jako zaměstnavatel zaměstnat s využitím dotace?

Zaměstnat můžete účastníka projektu, který je zařazen do projektu Pomůžeme Vám najít práci a je osobou evidovanou na ÚP ČR v okrese Kroměříž nepřetržitě déle než 12 měsíců nebo za posledních 24 měsíců v délce minimálně 12 měsíců.

 

Jak dlouhou dobu je poskytována dotace na mzdu (příspěvek na mzdu) nového zaměstnance?

Dotace na mzdu nového zaměstnance je poskytována v délce 6 měsíců.

 

Jaká je výše dotace na mzdu?

Dotace na mzdu je poskytována ve výši až 22.500 Kč na měsíc. Tato hodnota se porovnává se superhrubou mzdou zaměstnance, tedy s celkovými mzdovými náklady zaměstnavatele na zaměstnance.

 

Kde mohu získat další informace o projektu a o mzdových dotacích?

Další informace o projektu můžete získat:

- na webu realizátora projektu www.neat.cz

- na telefonu: 774 408 416

- na e-mailu: sterbakova@neat.cz

 

Na jak dlouhou dobu musí být podepsána pracovní smlouva s novým zaměstnancem?

Pracovní smlouva s novým zaměstnancem může být podepsána na libovolně dlouhou dobu, může nebo nemusí obsahovat zkušební dobu. Může být podepsána i pracovní smlouva na zkrácený úvazek (minimálně však ve výši úvazku 0,5), mzdová dotace se potom poměrem krátí.

 

Jsou nějak omezeny pracovní pozice, na kterých může být nový zaměstnanec - účastník projektu Pomůžeme Vám najít práci zaměstnán?

Ne, pracovní pozice, na kterých budou zaměstnaní účastníci projektu Pomůžeme Vám najít práci se mzdovým příspěvkem, nejsou nijak omezeny. Může jít o libovolné pozice od vedoucích až po dělnické.  

Jazyková škola ATHENA

Tovačovského 337
767 01 Kroměříž

© 2020 ATHENA - Všechna práva vyhrazena

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign