Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

FCE nanečisto 2021

Sobota 20. 3. 2021

Chcete získat mezinárodní certifikát FCE?

Nevíte, zda byste u zkoušky uspěli?

Nevíte, jak zkouška probíhá?

Chcete si zkoušku vyzkoušet?

 

Pokud se chcete přihlásit ke zkoušce First Certificate in English (FCE), máme pro Vás možnost vyzkoušet si tuto zkoušku nezávazně a "nanečisto" - tedy jen tak zkušebně.

Naše Jazyková škola ATHENA pořádá každý rok v měsíci dubnu tyto zkoušky "FCE nanečisto", kdy mají zájemci možnost vyzkoušet si, jak by u zkoušky obstáli.

Zkouška FCE nanečisto má zcela shodný obsah, jako zkouška skutečná, realizuje se ve zcela shodných časových limitech a výsledkem je i zcela shodné hodnocení

 

Jaký je rozdíl proti skutečné zkoušce FCE, která vede k zisku mezinárodního certifikátu?

Rozdíl je jeden - CENA:

- cena zkoušky FCE nanečisto je několikanásobně nižší, než opravdová zkouška. FCE nanečisto v naší jazykové škole stojí 650 Kč, skutečná zkouška stojí 4.500 Kč.

 

Jaký je přínos z účasti na FCE nanečisto?

1. Budete přesně vědět, jak zkouška probíhá.

2. Budete přesně vědět, jak jste na tom v jednotlivých částech zkoušky z hlediska času - zda části zkoušky zvládáte nebo zda musíte při ostré zkoušce někde zrychlit.

3. Budete přesně vědět, jak jste na tom z hlediska znalostí anglického jazyka v jednotlivých částech zkoušky a zda musíte ještě někde doplnit své znalosti.

4. Budete mít přesnou informaci, zda u zkoušky můžete uspět event. zda na zkoušku jít až po doplnění znalostí.

 

Kdy se budou zkoušky FCE nanečisto konat?

To Vám bohužel nyní nemůžeme přesně vzhledem k epidemiologické situaci slíbit. Realizujeme tyto zkoušky FCE nanečisto začátkem měsíce dubna. Letos jsme bohužel limitováni omezeními vlády ČR. Jakmile to tedy situace a legislativa dovolí, ihned vyhlásíme termín FCE nanečisto v naší Jazykové škole ATHENA, abyste se mohli přihlásit a sami si vyzkoušet obsah a průběh zkoušky FCE.

O termínu Vás budeme informovat na našem webu (ZDE) a facebooku.

Jazyková škola ATHENA

Tovačovského 337
767 01 Kroměříž

© 2021 ATHENA - Všechna práva vyhrazena

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign