Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Jednoleté denní jazykové (pomaturitní) studium 2022/23 – chcete se ještě přihlásit?

Čtvrtek 29. 9. 2022

Pokud se chcete ještě přihlásit k nám do Jazykové školy ATHENA k Jednoletému dennímu pomaturitnímu jazykovému studiu jazyka anglického a nevíte, zda stále můžete - máme pro Vás výbornou zprávu: ANO, MŮŽETE SE JEŠTE PŘIHLÁSIT K JEDNOLETÉMU DENNÍMU/POMATURITNÍMU JAZYKOVÉMU STUDIU JAZYKA ANGLICKÉHO!

 

Do Jednoletého denního/pomaturitního jazykového studia na Jazykové škole ATHENA v Kroměříži se můžete ještě přihlásit i v průběhu měsíce října. A naše jazyková škola Vás v rámci výuky zodpovědně a dobře připraví ke složení mezinárodního certifikátu Cambridge English: First (FCE). Důkazem toho je 95% úspěšnost našich letošních studentů u zkoušky Cambridge English: First (FCE).

 

Kde se bude zkouška FCE skládat?

Mezinárodní certifikát FCE se "zkouší" přímo v naší Jazykové škole ATHENA v Kroměříži na konci června 2023, tedy na závěr školního roku.

 

Mohu si zkoušku nějak vyzkoušet?

Ano, zkoušku si můžete "vyzkoušet". Každý rok v měsíci březnu se na naší jazykové škole koná "FCE nanečisto", kde si můžete zkoušku v reálu (stejný rozsah, časová dotace, náročnost) vyzkoušet. Výhodou "FCE nanečisto" je několikanásobně nižší cena zkoušky oproti Cambridge English: First.

 

Kolik studentů máte ve třídě?

Ve třídě máme vždy do 18 studentů, tedy optimální počet pro jazykovou výuku.

 

Budu mít statut studenta?

Ano, pokud jste složili v kalendářním roce 2022 svou první maturitní zkoušku, budete mít statut studenta se všemi výhodami studenta (přídavky na děti, slevy na dopravu, ...)

 

Do kdy se mohu přihlásit?

Ředitel školy vyhlásil 3. kolo přijímacího řízení do 31.10.2022. Stále se tedy můžete přihlásit.

 

Jak se mohu přihlásit?

a) vyplněním ONLINE přihlášky

b) stažením přihlášky a jejím vyplněním a zasláním na e-mail: kancelar@athena.cz

c) přímo v naší kanceláři na ulici Oskol 433, Kroměříž

 

Jak probíhá výuka?

Výuka probíhá dle organizace školního roku pro střední školy - výuka je tedy každý pracovní den v době od 8:00 - 11:20 h (4 vyučovací hodiny). V naší Jazykové škole ATHENA vyučují v Jednoletém denním/pomaturitním jazykovém studiu jak čeští vyučující, tak rodilí mluvčí jazyka anglického s odpovídajícím pedagogickým vzděláním a dlouholetou praxí.

Jazyková škola ATHENA

Oskol 433
767 01 Kroměříž

© 2023 ATHENA - Všechna práva vyhrazena | Změnit nastavení cookies

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign