Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Jednoleté denní jazykové (pomaturitní) studium 2023/24 – informace o studium

Pátek 4. 8. 2023

Chcete mít stále statut studenta a s tím související výhody?

Chcete pokračovat ve studiu v Kroměříži i po složení maturitní zkoušky?

Chcete se výrazně zdokonalit v angličtině?

Chcete studovat nebo pracovat v Anglii, ale potřebujete zdokonalit svou angličtinu?

Chcete složit Cambridge English: First (FCE)?

 

Pokud si na některou z těchto otázek odpovíte ano, potom právě pro Vás je vhodné Jednoleté denní jazykové studium angličtiny (dříve nazývané pomaturitní studium) u nás na Jazykové škole ATHENA v Kroměříži.

Naše jazyková škola zahájí od 1.9.2023 již 29. rok tohoto typu studia. Za tuto dobu usedlo do našich lavic již 765 studentů. Tito naši studenti po ukončení ročního studia angličtiny skládají v naší Jazykové škole ATHENA v Kroměříži mezinárodně uznávané zkoušky a získávají mezinárodní certifikát Cambridge English: First (FCE).

Výuku v naší jazykové škole v Jednoletém denním jazykovém studiu zabezpečují jak kvalifikovaní čeští vyučující s příslušným vysokoškolským vzděláním, tak rodilí mluvčí jazyka anglického.

Cílem studia je kvalitní příprava v jazyce anglickém směrovaná ke složení mezinárodního certifikátu Cambridge English: First (FCE), který mohou naši studenti skládat přímo v Kroměříži v naší Jazykové škole ATHENA v měsíci červnu 2024. Nutno říci, že úspěšnost našich studentů u tohoto mezinárodního certifikátu je vysoká a v červnu roku 2023 byla 95%. Je to díky kvalitní a „tvrdé“ přípravě v podobě téměř 800 hodin výuky v jednom školním roce v Jednoletém denním jazykovém studiu jazyka anglického.

 

Zajímají Vás podrobnosti o studiu? Níže uvádíme odpovědi na časté otázky k tomuto typu studia:

Budu skládat přijímací zkoušku?

Ne, přijímací zkouška se nekoná, podmínkou přijetí je:

1. Podání přihlášky

2. Převzetí Rozhodnutí o přijetí ke studiu

3. Podpis Smlouvy o studiu

 

Kolik stojí studium?

Roční školné je stanoveno pro školní rok 2023/2024 na 26.900 Kč. Jako bonus dostanete od naší Jazykové školy ATHENA zdarma učebnici na 2. pololetí, která slouží jako pomůcka k přípravě ke zkouškám Cambridge English: First (FCE).

 

Budu mít statut studenta?

Ano, naše škola má platnou akreditaci k výuce Jednoletého denního jazykového studia a studenti, kteří složí svou první maturitní zkoušku v roce 2023, budou mít statut studenta se všemi výhodami (přídavky na děti, sleva na jízdném atd.), stejně jako studenti na ostatních středních školách.

 

Jak se mohu přihlásit?

Podmínkou přihlášení je odevzdání přihlášky. Můžete si vybrat jednu ze 3 možností:

Následně Vás pozveme k převzetí Rozhodnutí o přijetí ke studiu a podpisu Smlouvy o výuce.

Nebo můžete přijít osobně do naší kanceláře a vše dojednat přímo.

 

Další informace najdete na našem webu (www.athena.cz) nebo nám můžete napsat (kancelar@athena.cz) nebo zavolat (774 770 365, 774 408 416).

Jazyková škola ATHENA

Oskol 433
767 01 Kroměříž

© 2024 ATHENA - Všechna práva vyhrazena | Změnit nastavení cookies

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign