Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Jednoleté denní jazykové pomaturitní studium angličtiny - proč si jej zvolit?

Neděle 19. 6. 2022

 

Co získáte pomaturitním studiem angličtiny v Jazykové škole ATHENA?

1. Rychlé pokroky v jazyce

Za 4 hodiny denně (tj. 800 hodin za rok) se Vám angličtina dostane rychle pod kůži. Zkušení vyučující a rodilí mluvčí, přenášejí své nadšení i na studenty. Ve skupině jsou studenti s podobnou úrovní znalostí, takže si dobře rozumějí a podporují se.

2. Možnost získat certifikát

Na konci studia můžete složit v naší Jazykové škole ATHENA mezinárodně uznávanou jazykovou zkoušku (FCE). Ta Vám pomůže jak na VŠ v Česku, tak při výběrových řízeních na zahraniční studijní pobyty či stáže. Certifikát se neztratí ani v budoucnu při hledání práce. Pro některé zaměstnavatele je dosažená úroveň angličtiny důležitým faktorem.

3. Dostatek času na brigády

V odpoledních hodinách mají naši studenti volno, a proto mají čas na brigády nebo na přípravu k přijímacím zkouškám i na své záliby a společenský život.

4. Status studenta

Udržíte si všechny výhody, které jste měli na střední škole. Mimo jiné to znamená, že za Vás stát platí zdravotní pojištění, můžete využívat studentské slevy a Vaši rodiče mají nárok na daňové úlevy a přídavky.

5. Kontakt se vzdělávacím systémem

Každodenní vzdělávání Vás udržuje ve studijním režimu. Když po roce nastoupíte na VŠ, plynule na to navážete.

6. Podporu kolektivu

Pokud Vám kamarádi odešli studovat do Brna nebo do Prahy, v kolektivu spolužáků v pomaturitním studiu si najdete nové kamarády.

 

Informujte se včas

K dennímu pomaturitnímu studiu jazyka anglického se můžete přihlásit už dnes. Přihlášku můžete vyplnit ZDE. Školné můžete zaplatit i na splátky.

A řešení máme i pro ty, kteří u maturity neuspěli.

Jazyková škola ATHENA

Oskol 433
767 01 Kroměříž

© 2023 ATHENA - Všechna práva vyhrazena | Změnit nastavení cookies

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign