Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Jednoleté denní jazykové studium - 2018/19

Sobota 18. 8. 2018

Pokud si na tyto otázky odpovíte ano, potom právě pro Vás je vhodné Jednoleté denní jazykové studium angličtiny u nás na Jazykové škole ATHENA. Naše jazyková škola zahájí od 3.9.2018 již 23 rok tohoto typu studia. Za tuto dobu usedlo do našich lavic již 685 studentů. Tito naši studenti po ukončení ročního studia angličtiny skládají v naší Jazykové škole ATHENA v Kroměříži mezinárodně uznávané zkoušky a získávají mezinárodní certifikát First Certificate in English (FCE).

Výuku v naší jazykové škole v Jednoletém denním jazykovém studiu zabezpečují jak kvalifikovaní čeští lektoři s příslušným vysokoškolským vzděláním, tak také rodilý mluvčí jazyka anglického.

Cílem studia je kvalitní příprava v jazyce anglickém směrovaná ke složení mezinárodního certifikátu First Certificate in English (FCE), který mohou naši studenti skládat přímo v Kroměříži v naší Jazykové škole ATHENA v měsíci červnu. Nutno říci, že úspěšnost našich studentů u tohoto mezinárodního certifikátu je vysoká a v červnu tohoto roku byla 100%. Je to díky kvalitní a „tvrdé“ přípravě v podobě téměř 800 hodin výuky v jednom školním roce v Jednoletém denním studiu jazyka anglického.

 

Zajímají Vás podrobnosti o studiu? Níže uvádíme odpovědi na časté otázky k tomuto typu studia:

Budu skládat přijímací zkoušku?

Ne, přijímací zkouška se nekoná, podmínkou přijetí je:

1. Podání přihlášky

2. Převzetí Rozhodnutí o přijetí ke studiu

3. Podpis Smlouvy o studiu

 

Kolik stojí studium?

Roční školné je stanoveno pro školní rok 2018/2019 na 24.500 Kč. Jako bonus dostanete od naší Jazykové školy ATHENA zdarma učebnici na 2. pololetí, která slouží jako pomůcka k přípravě ke zkouškám First Certificate in English (FCE).

 

Budu mít statut studenta?

Ano, naše škola má platnou akreditaci k výuce k realizaci Jednoletého denního jazykového studia a studenti, kteří složí první maturitní zkoušku v roce 2018, budou mít statut studenta se všemi výhodami (přídavky na děti, atd.), stejně jako studenti na ostatních středních školách.

 

Jak se mohu přihlásit?

Podmínkou přihlášení je odevzdání přihlášky. Můžete si vybrat jednu ze 3 možností:

- vyplnit přihlášku online na www.athena.cz (přímo kliknutím ZDE)

- zaslat přihlášku e-mailem na athena@athena.cz (přihláška je ve formátu Word a PDF ke stažení ZDE)

- vyplnit přihlášku v kanceláři (Tovačovského 337, Kroměříž)

Následně Vás pozveme k převzetí Rozhodnutí o přijetí ke studiu a podpisu Smlouvy o výuce.

Nebo můžete přijít osobně do naší kanceláře a vše dojednat přímo.

Jazyková škola ATHENA

Tovačovského 337
767 01 Kroměříž

© 2020 ATHENA - Všechna práva vyhrazena

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign