Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Jednoleté denní jazykové studium 2019/20

Sobota 10. 8. 2019

Pokud si na tyto otázky odpovíte ano, potom právě pro Vás je vhodné Jednoleté denní jazykové studium angličtiny u nás na Jazykové škole ATHENA v Kroměříži.

Naše jazyková škola zahájí od 2.9.2019 již 25 rok tohoto typu studia. Za tuto dobu usedlo do našich lavic již 699 studentů. Tito naši studenti po ukončení ročního studia angličtiny skládají v naší Jazykové škole ATHENA v Kroměříži mezinárodně uznávané zkoušky a získávají mezinárodní certifikát First Certificate in English (FCE).

Výuku v naší jazykové škole v Jednoletém denním jazykovém studiu zabezpečují jak kvalifikovaní čeští vyučující s příslušným vysokoškolským vzděláním, tak také rodilý mluvčí jazyka anglického.

Cílem studia je kvalitní příprava v jazyce anglickém směrovaná ke složení mezinárodního certifikátu Cambridge English: First (FCE), který mohou naši studenti skládat přímo v Kroměříži v naší Jazykové škole ATHENA v měsíci červnu. Nutno říci, že úspěšnost našich studentů u tohoto mezinárodního certifikátu je vysoká a v červnu loňského roku byla 100%. Je to díky kvalitní a „tvrdé“ přípravě v podobě téměř 800 hodin výuky v jednom školním roce v Jednoletém denním studiu jazyka anglického.

 

Zajímají Vás podrobnosti o studiu? Níže uvádíme odpovědi na časté otázky k tomuto typu studia:

Budu skládat přijímací zkoušku?

Ne, přijímací zkouška se nekoná, podmínkou přijetí je:

1. Podání přihlášky

2. Převzetí Rozhodnutí o přijetí ke studiu

3. Podpis Smlouvy o studiu

 

Kolik stojí studium?

Roční školné je stanoveno pro školní rok 2019/2020 na 25.500 Kč. Jako bonus dostanete od naší Jazykové školy ATHENA zdarma učebnici na 2. pololetí, která slouží jako pomůcka k přípravě ke zkouškám Cambridge English: First (FCE).

 

Budu mít statut studenta?

Ano, naše škola má platnou akreditaci k výuce k realizaci Jednoletého denního jazykového studia a studenti, kteří složí první maturitní zkoušku v roce 2019, budou mít statut studenta se všemi výhodami (přídavky na děti, atd.), stejně jako studenti na ostatních středních školách.

 

Jak se mohu přihlásit?

Podmínkou přihlášení je odevzdání přihlášky. Můžete si vybrat jednu ze 3 možností:

Následně Vás pozveme k převzetí Rozhodnutí o přijetí ke studiu a podpisu Smlouvy o výuce.

Nebo můžete přijít osobně do naší kanceláře a vše dojednat přímo.

 

Další informace najdete na našem webu (www.athena.cz) nebo nám můžete napsat (kancelar@athena.cz) nebo zavolat (774 770 365).

Jazyková škola ATHENA

Tovačovského 337
767 01 Kroměříž

© 2019 ATHENA - Všechna práva vyhrazena

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign