Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

JEDNOLETÉ DENNÍ JAZYKOVÉ STUDIUM - jazyk anglický - 2019/2020

Neděle 28. 4. 2019

Komu je jednoleté denní jazykové studium určeno?

Jednoleté denní jazykové studium (dříve nazývané pomaturitní studium) je určeno absolventům středních škol, kteří svou první maturitní zkoušku složili nebo složí v témže kalendářním roce, ve kterém nastupují na pomaturitní studium. Na tyto studující se vztahuje statut studenta a ve smyslu státní sociální podpory je jim přiznáno zdravotní pojištění od státu, přídavky na děti, slevy na jízdném a ostatní požitky s tímto statutem související. S přihláškou je nutno doložit kopii maturitního vysvědčení.

Jde o velmi intenzivní jednoleté studium anglického jazyka určené studentům na všech jazykových úrovních.

Ke studiu se mohou přihlásit i další zájemci z řad veřejnosti, kteří mají o tento intenzivní typ studia jazyka anglického zájem.

 

Jednoleté denní jazykové studium probíhá v rozsahu 20 vyučovacích hodin týdně po celý školní rok dle organizace školního roku platné na středních školách v ČR. Výuka probíhá vždy od září do června, v pracovní dny v době od 8:00 – 11:20 h. Hlavním cílem studia je příprava ke složení mezinárodně uznávané Cambridgeské zkoušky.

 

Jednoleté denní jazykové studium se zaměřuje na prohloubení a zdokonalení jazykových znalostí a je určeno všem zájemcům o velmi intenzivní studium angličtiny bez ohledu na věk.

 

Ve výuce se pod vedením špičkových českých i zahraničních lektorů využívají nové a kvalitní materiály včetně předešlých testů. Kurz se bude věnovat všem pěti částem zkoušky (reading, writing, use of English, speaking and listening) a zahrnuje také testování před přihlášením k vybrané zkoušce, které Vám jednoznačně ukáže, zda uspějete.

 

Jste student, který úspěšně složil maturitní zkoušku a nyní se chcete celý rok věnovat angličtině?
Chcete si úroveň angličtiny zvýšit až o dvě úrovně podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a/nebo se připravit na Cambridge zkoušku?
Potřebujete se připravit na přijímací zkoušky na vysokou školu, jejichž součástí je anglický jazyk?
Chcete se stát žádaným uchazečem o zaměstnání?

Toto a mnohem více jednoleté denní studium nabízí.

 

Jak se mohu přihlásit?

  1. Zaslání přihlášky online (ZDE)
  2. Stažení a vyplnění přihlášky (ZDE) a její zaslání e-mailem (athena@athena.cz)
  3. Vyplněním přihlášky v kanceláři Jazykové školy ATHENA (Tovačovského 337, Kroměříž) v úředních hodinách pondělí až čtvrtek od 8:00 – 12:00 h, od 12:30 – 17:00 h.

Jazyková škola ATHENA

Tovačovského 337
767 01 Kroměříž

© 2020 ATHENA - Všechna práva vyhrazena

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign