Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Jednoleté denní jazykové studium (pomaturitní studium) 2021/22 v Kroměříži

Neděle 9. 5. 2021

Chcete se přihlásit k Jednoletému dennímu jazykovému studiu v Kroměříži?

Chcete mít statut studenta?

Chcete se intenzivně zdokonalovat v angličtině?

Chcete složit mezinárodně uznávanou zkoušku z angličtiny, získat mezinárodně uznávaný certifikát a mít po celý profesní život výhodu oproti ostatním?

 

Pokud chcete pokračovat ve studiu angličtiny, potom právě pro Vás může být vhodnou variantou Jednoleté denní (pomaturitní) jazykové studium angličtiny na Jazykové škole ATHENA v Kroměříži. Toto Jednoleté denní (pomaturitní) jazykové studium je určeno jak pro nové maturanty z roku 2021, tak pro veřejnost se zájmem o intenzivní studium angličtiny. V rámci Jednoletého denního studia budete mít angličtinu 20 h týdně. Za školní rok to je celkem cca 800 h angličtiny, tedy opravdu velká suma hodin, kdy budete moci zdokonalovat svou angličtinu a připravovat se na složení mezinárodního certifikátu Cambridge English: First (FCE). Tento certifikát budete moci skládat přímo v Jazykové škole ATHENA v Kroměříži na konci školního roku 2022.

Naše Jazyková škola ATHENA připravuje své posluchače na složení mezinárodního certifikátu Cambridge English: First (FCE) již od roku 1999. Za tuto dobu získali naši vyučující mnoho zkušeností a poznatků, které mohou uplatnit při přípravě našich studentů na složení certifikátu. A je nutno říci, že naši studenti jsou vždy připraveni opravdu dobře na všechny části zkoušky (mluvený projev/Speaking, čtení a využití jazykových struktur/Reading and Use of English, psaní/Writing, poslech/Listening). Úspěšnost našich studentů u zkoušek Cambridge English: First je dlouhodobě 85%. Naše Jazyková škola ATHENA dosahuje tedy u mezinárodního certifikátu dlouhodobě velmi dobrých výsledků.

Tyto velmi dobré výsledky jsou podloženy samozřejmě jednak pravidelnou domácí přípravou našich studentů, jednak velmi dobrým vedením našimi vyučujícími, jednak praktickou přípravou v rámci výuky na zkoušku Cambridge English: First, ale bezesporu také konáním zkušebních FCE nanečisto. U zkoušky FCE nanečisto, která se koná v naší jazykové škole,  mají naši studenti možnost si vyzkoušet zkoušku FCE přesně dle požadavků certifikace, ale ve zkušebním režimu, kdy je zkouší naši vyučující. Účastníci této „zkoušky“ dostanou zpětnou vazbu, jak se ještě lépe připravit na složení FCE a na které části zkoušky se mají ještě zaměřit. A je nutno také říci, že FCE nanečisto realizujeme pouze za symbolickou cenu (oproti Cambridge English: First).

V neposlední řadě je potřeba říci, že Jednoleté denní jazykové studium (dříve pomaturitní studium) je neustále vyhledávanou formou pokračujícího vzdělávání, kde mají zájemci (a to nejen maturanti) možnost se intenzivně vzdělávat v jazyce anglickém a kdy naši studenti absolvují více než 800 h angličtiny za jeden školní rok výuky.

Pro další informace můžete:

  1. Volat na telefon 774 408 416, 774 770 365
  2. Psát na e-mail: kancelar@athena.cz
  3. Podívat se na athena.cz

Vyplnit online přihlášku můžete ZDE

Jazyková škola ATHENA

Tovačovského 337
767 01 Kroměříž

© 2021 ATHENA - Všechna práva vyhrazena

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign