Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Jednoleté denní jazykové studium (pomaturitní studium) v Kroměříži

Pátek 8. 5. 2020

Chcete se přihlásit k Jednoletému dennímu jazykovému studiu?

Chcete mít i nadále statut studenta?

Chcete se dále zdokonalovat v angličtině?

Chcete složit mezinárodně uznávanou zkoušku z angličtiny, získat mezinárodně uznávaný certifikát a mít po celý profesní život výhodu oproti ostatním?

 

Pokud chcete pokračovat ve studiu angličtiny, právě pro Vás může být Jednoleté denní jazykové studium angličtiny na Jazykové škole ATHENA v Kroměříži. Toto Jednoleté denní jazykové studium je určeno jak pro maturanty, tak pro veřejnost se zájmem o intenzivní studium angličtiny. V rámci Jednoletého denního studia budete mít angličtinu 20 h týdně. Za školní rok to je celkem cca 800 h angličtiny, tedy velký počet hodin, kdy budete moci zdokonalovat svou angličtinu a připravovat se na složení mezinárodního certifikátu Cambridge English: First (FCE). Tento certifikát budete moci skládat přímo v Jazykové škole ATHENA v Kroměříži na konci školního roku.

Naše Jazyková škola ATHENA připravuje své posluchače na složení mezinárodního certifikátu Cambridge English: First (FCE) již od roku 1999. Za tuto dobu získali naši vyučující mnoho zkušeností a poznatků, které mohou uplatnit při přípravě našich studentů na složení certifikátu. A je nutno říci, že naši studenti jsou vždy připraveni opravdu dobře na všechny části zkoušky (mluvený projev/Speaking, čtení a využití jazykových struktur/Reading and Use of English, psaní/Writing, poslech/Listening). Úspěšnost našich studentů u zkoušek Cambridge English: First je 85%. Naše Jazyková škola ATHENA dosahuje tedy u mezinárodního certifikátu dlouhodobě velmi dobrých výsledků.

Tyto velmi dobré výsledky jsou podloženy jednak pravidelnou domácí přípravou našich studentů, jednak velmi dobrým vedením našimi vyučujícími a jednak praktickou přípravou v rámci výuky na zkoušku Cambridge English: First a také konáním zkušebních FCE nanečisto. U zkoušky FCE nanečisto mají naši studenti možnost si vyzkoušet zkoušku FCE přesně dle požadavků certifikace, ale ve zkušebním režimu, kdy je zkouší naši vyučující a navíc dostanou naši studenti zpětnou vazbu, jak se ještě lépe připravit na složení FCE a na které části zkoušky se mají ještě zaměřit. A je nutno také říci, že FCE nanečisto realizujeme pouze za symbolickou cenu (oproti Cambridge English: First).

V neposlední řadě je potřeba říci, že Jednoleté denní jazykové studium (dříve pomaturitní studium) je neustále vyhledávanou formou pokračujícího vzdělávání, kde mají zájemci (a to nejen maturanti) možnost se intenzivně vzdělávat v jazyce anglickém a kdy naši studenti absolvují více než 800 h angličtiny za jeden školní rok výuky.

Pro další informace můžete:

  1. Volat na telefon 774 408 416, 774 770 365
  2. Psát na e-mail: athena@athena.cz

Vyplnit online přihlášku můžete ZDE

Jazyková škola ATHENA

Tovačovského 337
767 01 Kroměříž

© 2020 ATHENA - Všechna práva vyhrazena

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign