Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

JŠ ATHENA zahájila školní rok 2023/24 v Jednoletém denní jazykovém (pomaturitním) studiu

Středa 6. 9. 2023

S radostí všechny informujeme, že dne 4. září 2023 zahájila naše Jazykové škole ATHENA již 29. rok výuky v Jednoletém denním jazykovém studiu (dříve nazývaném pomaturitní studium). Do lavic v naší škole usedli opět noví studenti, maturanti z různých typů středních škol. První den se pouze seznámili s tím, co je během jednoho školního roku a 800 hodin angličtiny čeká.

Současně, pokud ještě váháte, zda se k tomuto typu studia máte přihlásit, můžete tak učinit formou on-line přihlášky na našem webu "www.athena.cz" nebo můžete přijít do naší kanceláře na ulici Oskol 433 v Kroměříži a tam vše potřebné vyřídíme.

 

Přijímací zkoušky se u nás u tohoto typu studia nekonají, takže podmínkou přijetí je pouze odeslání přihlášky nebo její odevzdání přímo v naší kanceláři. Následně Vás pozveme k převzetí Rozhodnutí o přijetí ke studiu a k podpisu Smlouvy o výuce. A pokud jste složili první maturitní zkoušku v tomto kalendářním roce, budete u nás mít i statut studenta se všemi výhodami (přídavky na dítě, sleva na dopravu, ...) a dostanete od nás potvrzení o studiu.

 

Jak probíhá školní rok?

Školní rok je organizován stejně jako na každé střední škole, tedy výuka je každý pracovní den (od 8:00 hodin) vyjma školních prázdnin (podzimní, vánoční, jarní, ...).

 

Mohu se ke studiu přihlásit, pokud jsem nesložil/a úspěšně maturitní zkoušku?

Ano, pokud budete skládat maturitní zkoušku v září, můžete se ke studiu na naší škole přihlásit a v případě, že maturitní zkoušku úspěšně složíte, budete mít i tak statut studenta.

Pokud by se Vám nepodařilo maturitní zkoušku v zářijovém termínu úspěšně složitmůžete také na naší škole studovat, jen nebudete mít přiznán statut studenta. V tomto případě bych doporučoval, abyste se dostavili do naší kanceláře a vše probereme.

 

Kde probíhá výuka?

Výuka se koná v našich nových učebnách v centrum Kroměříže na ulici Oskol 433.

 

Jak se mohu přihlásit?

a) vyplněním ONLINE přihlášky

b) stažením přihlášky a jejím vyplněním a zasláním na e-mail: athena@athena.cz

c) přímo v naší kanceláři na ulici Oskol 433, Kroměříž

 

Další informace Vám rádi poskytneme na e-mailu: kancelar@athena.cz nebo telefonu 774 770 365.

Jazyková škola ATHENA

Oskol 433
767 01 Kroměříž

© 2024 ATHENA - Všechna práva vyhrazena | Změnit nastavení cookies

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign