Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Listopad 2019 - dny otevřených dveří v Jazykové škole ATHENA

Sobota 2. 11. 2019

V měsíci listopadu se můžete po domluvě přijít do naší Jazykové školy ATHENA podívat do hodin jazykové výuky. Následně až potom se rozhodnete, zda budete chtít chodit k nám do nějakého jazykového kurzu. Mimo to Vám samozřejmě rádi poskytneme informace k výuce v naší jazykové škole a ukážeme Vám prostory naší školy.

 

Pokud se chcete zdokonalit v cizí­m jazyce, ale kladete si otázky:

Bude mi vyhovovat skupinový kurz?

Jakou vlastně mám pokročilost v cizím jazyce?

Bude mi vyhovovat styl výuky nějakého lektora?

Bude pro mě skupinová výuka motivující?

Bude mi vyhovovat styl práce dané skupiny?

a nemůžete nebo nechcete se závazně dopředu rozhodnout, potom právě pro Vás máme v měsíci listopadu nabídku Dnů otevřených dveří v naší Jazykové škole ATHENA. Nabízíme Vám možnost navštívit ukázkové hodiny v naší škole zdarma, kdy se zcela nezávazné a zdarma můžete přijít podívat k nám do výuky. Kromě informací o výuce u nás vybereme společně pro Vás vhodný jazykový kurz, jehož výuky se můžete zúčastnit.

Až po účasti na výuce se rozhodnete, zda Vám jazykový kurz bude vyhovovat a zda do něj budete chtít chodit i nadále.

Pokud Vám kurz z hlediska pokročilosti vyhovovat nebude, vybereme jiný jazykový kurz tak, abyste byli spokojeni a výuka byla pro Vás přínosná a motivující.

A pořád je tu ještě možnost, že si zvolíte individuální formu výuky a budete mít lektora jen pro sebe.

 

A ještě z jakých jazyků si můžete vybírat? U nás můžete studovat:

- angličtinu

- němčinu

- ruštinu

- španělštinu

- italštinu

- francouzštinu

a to ve všech stupních pokročilosti od začátečníků až po kurzy připravující k mezinárodně uznávaným zkouškám z jazyka anglického (Cambridge English: First, Cambridge English: Advanced), jazyka německého nebo ruského.

 

Blíže se informovat o dnech otevřených dveří v naší Jazykové škole ATHENA můžete na telefonu 774 770 365 nebo na e-mailu kancelar@athena.cz.

Podrobnější informace o Jazykové škole ATHENA můžete získat i na webových stránkách www.athena.cz.

 

Jazyková škola ATHENA

Tovačovského 337
767 01 Kroměříž

© 2020 ATHENA - Všechna práva vyhrazena

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign