Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Nový kurz - angličtina začátečníci

Úterý 29. 1. 2019

Na základě řady dotazů na naši kancelář jsme pro Vás připravili AKČNÍ nabídku kurzu ANGLIČTINA ZAČÁTEČNÍCI. Jde o kurz, který je určen pro úplné začátečníky, kteří anglický jazyk opravdu neznají a neučili se jej.

Kurz bude probíhat od začátku února do konce června letošního roku v naší Jazykové škole ATHENA na Tovačovského ulici č. 337. Výuka je naplánovaná v odpoledních hodinách od 16:00 h. Délka výuky jsou 2 vyučovací hodiny týdně, tedy bloky výuky 90 minut.

V kurzu Vás bude angličtinu učit zkušený lektor angličtiny. Při výuce budete používat anglické učebnice - v současné době nejlepší sadu učebnic na trhu - tak, aby se Vám angličtina dobře učila a výuka i domácí příprava byla pro Vás zajímavá a poutavá.

Samotná výuka bude zaměřena na všechny oblasti znalosti anglického jazyka, ale ve výuce klademe důraz především na konverzaci. To proto, abyste byli už po krátké účasti ve výuce v našem kurzu schopni samostatné konverzace v základních oblastech.

 

Láká Vás přihlásit se do našeho kurzu pro začátečníky?

Jak se můžete přihlásit?

1. Vyplněním online formuláře na našich www stránkách http://www.athena.cz/kurzy-pro-verejnost/prihlasky

2. Stažením přihlášky z našich www stránek (http://www.athena.cz/kurzy-pro-verejnost/prihlasky), vyplněním přihlášky a jejím zasláním na e-mail athena@athena.cz

3. Telefonicky (774 408 416) nebo osobně v kanceláři

Další informace k účasti v kurzu Vám sdělíme po obdržení Vaší přihlášky.

 

Ptáte se, zda máme naše kurzu omezeny věkově?

Ne, žádné věkové omezení nemáme, naše kurzy jsou určeny pro všechny zájemce o výuku angličtiny od 15 let ...

 

Důležité u jazykové výuky je počet účastníků ve skupině. Kolik Vás tedy ve skupině bude?

V tomto kurzu angličtiny pro začátečníky bude 3 - 5 posluchačů, tedy úplně optimální počet posluchačů pro to, abyste byli všichni aktivně zapojeni lektorem do výuky, abyste měli dostatečný prostor pro vlastní konverzaci a procvičování probrané látky.

 

Pro další informace nás můžete kontaktovat na telefonu 774 770 365 (kancelář jazykové školy) nebo na e-mailu athena@athena.cz.

 

Těšíme se na Vás!

Jazyková škola ATHENA

Tovačovského 337
767 01 Kroměříž

© 2019 ATHENA - Všechna práva vyhrazena

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign