Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

ONLINE výuka v rámci DVPP v dubnu 2020

Pondělí 6. 4. 2020

V souvislosti s opatřeními navazujícími na usnesení vlády ze dne 15. března 2020 č. 215 o přijetí krizového opatření podle Čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, informovalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) jako příslušný správní orgán pro udělování akreditací v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, že umožňuje realizovat aktuálně uskutečňované programy akreditované v prezenční formě (případně kombinované formě) nově také distanční formou za pomoci on-line technologií.

 

V návaznosti na toto rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy bude Jazyková škola ATHENA realizovat jazykové kurzy pro pedagogické pracovníky škol v rámci projektů Šablony II - další vzdělávání pedagogických pracovníků v této těžké době ONLINE formou.

 

S online výukou má naše Jazyková škola ATHENA již řadu zkušeností. A to jak s individuální výukou, tak nově také máme za sebou již 2 týdny online výuky. A je nutno říci, že i když žádná taková nová aktivita není jednoduchá, rozjezd online výuky se nám podařil a i od našich posluchačů jsme sklidili pozitivní ohlas.

Online výuka má svá specifika, má své plusy, ale i mínusy. Ale v současné době bychom měli vidět především ty plusy (a to hlavně úsporu času a financí v souvislosti s přesunem lektora a posluchačů na místo výuky) a na nich postavit další výuku v této době. Nehledejme negativa, těch je nyní kolem nás plno, hledejme pozitiva.

 

Termíny online výuky jsme zveřejnili na našich webových stránkách. Můžeme Vám nabídnout skupinové kurzy, ale můžeme Vám nabídnout i kurzy jen pro Vaši školu.

Pro další informace můžete:

  • volat na telefon 774 408 416
  • psát na e-mail athena@athena.cz

Jazyková škola ATHENA

Tovačovského 337
767 01 Kroměříž

© 2020 ATHENA - Všechna práva vyhrazena

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign