Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Proč se přihlásit na Pomaturitní studium angličtiny?

Neděle 27. 5. 2018

KDO NÁS BUDE UČIT?

Při výuce se zpravidla střídá několik lektorů, Čechů i rodilých mluvčích, takže nudit se rozhodně nebudete. Ve skupině je maximálně 15 studentů, a tak se nemusíte bát, že se nedostanete ke slovu. Obvyklý je pokrok až o dvě, někdy i více jazykových úrovní podle evropského referenčního rámce. Podmínky jsou tedy ideální. Zbývá to nejdůležitější: jazyk se sami musíte chtít učit.

 

BUDU ANGLIČTINU V BUDOUCNU POTŘEBOVAT?

Nechcete-li se spokojit s hůře placenou nebo druhořadou prací, tím, že se „nějak domluvíte“, už dávno moc zaměstnavatelů neoslníte. Nároky zaměstnavatelů stoupají a plynnou angličtinu dnes považují za samozřejmost. Personální agentury udávají, že pouze čtvrtina aktuálně poptávaných pracovních míst v nabídce nemá jako podmínku znalost cizího jazyka. Pokročilá znalost na úrovni C1 – C2 je vyžadována u 44 % volných míst. Přitom podle nejnovějšího průzkumu má pokročilou znalost cizího jazyka jen cca 1/4 zájemců o práci. Jste mezi nimi?

Pokud ne, POMATURITNÍ STUDIUM ANGLIČTINY vás u pracovních pohovorů dostane do mnohem lepší pozice.

 

Není to moc peněz?

Při zákonem daných 4 vyučovacích hodinách o délce nejméně 45 minut, pět dní v týdnu, je cena POMATURITNÍHO STUDIA ANGLIČTINY cca 30 Kč za vyučovací hodinu, což je ve srovnání s kratšími a méně intenzivními jazykovými kurzy bezkonkurenční cena. U běžných kurzů je cena dvojnásobná, tedy minimálně cca 60 Kč za hodinu.

Překážkou není, ani když nemáte celý obnos pro zaplacení ročního studia. Školné můžete hradit školné průběžně, ve dvou až deseti splátkách bez navýšení.
Navíc, pokud zvládnete nebo jste letos už zvládli maturitu či absolutorium na konzervatoři, zůstane vám díky pomaturitnímu studiu na naší akreditované jazykové škole statut studenta na celý další školní rok, tedy až do 31.8.2019 Znamená to, že pro účely státní sociální podpory, důchodového a zdravotního pojištění jste stále studenty, stejně jako na střední nebo vysoké škole. Výsledná úspora na pojištění, příspěvcích na děti, slevě na dani, dopravě atd. může představovat více než 35 000 Kč.

 

Nikdy není pozdě

Nárok na výhody spojené se statutem studenta mají jen čerství maturanti, kteří na POMATURITNÍ STUDIUM ANGLIČTINY nastoupí v témže roce, kdy odmaturovali.

To ale neznamená, že pokud máte maturitu už pár let za sebou nebo jste ji neudělali, je vám tento typ studia zapovězen. Máte-li motivaci se angličtinu naučit a chuť věnovat se tomu intenzivně, na pomaturitní studium chodit můžete. Jen si musíte pojištění platit sami nebo studium skloubit s prací, kdy za vás pojištění odvede zaměstnavatel (např. brigáda na dohodu o pracovní činnosti nebo na dohodu o provedení práce – pak ale potřebujete příjem od zaměstnavatele přesahující 10 000 Kč měsíčně).

 

Chcete se přihlásit? Neváhejte a klikněte ZDE, stačí:

1. Vyplnit přihlášku

2. Poslat ji na e-mail: athena@athena.cz

a my se Vám ozveme s dalšími podrobnostmi.

Jazyková škola ATHENA

Tovačovského 337
767 01 Kroměříž

© 2020 ATHENA - Všechna práva vyhrazena

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign