Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Ukázkové hodiny ZDARMA - únor 2024

Sobota 27. 1. 2024

Chcete začít studovat cizí jazyk?

Pokud si odpovíte na tuto otázku ANO, máme pro Vás výbornou zprávu. V měsíci únoru si můžete v naší Jazykové škole ATHENA vyzkoušet ukázkovou hodinu jazykové výuky ZDARMA.

 

Co je to ukázková hodina?

Je to možnost nezávazně a ZDARMA se přijít podívat na jednu vyučovací lekci jazykové výuky.

 

Jaký to pro mě bude mít význam?

Přímo při výuce si budete moci ověřit, zda Vám daná pokročilost jazykového kurzu vyhovuje, zda Vám vyhovuje způsob výuky (naše vyučovací metody a formy) a celkově zda se ve výuce cítíte komfortně.

 

Ukázkové hodiny jsou mezi posluchači velmi oblíbené a využilo jich již mnoho našich posluchačů. Někdy se u posluchače/ky trefíme hned napoprvé a vybereme optimální kurz, někdy vybíráme a zkoušíme kurz opakovaně, ale vždy to děláme tak, aby náš posluchač/ka byl/a opravdu spokojený/á a aby se v kurzu cítil/a dobře, aby vždy kurz vyhovoval a umožňoval další pokrok v cizím jazyce.

 

Pokud budete mít zájem využít naše ukázkové hodiny ZDARMA, ozvěte se nám prosím:

- na telefon (774 770 365)

- nebo nám napište e-mail (kancelar@athena.cz)

- nebo se můžete přihlásit přímo na online formuláři (http://www.athena.cz/kurzy-pro-verejnost/prihlasky) a do poznámky napište "Mám zájem o ukázkovou hodinu zdarma". My se Vám ozveme a pozveme Vás na termín, který bude odpovídat Vaší pokročilosti v cizím jazyce.

 

Je účast na ukázkové hodině nějak závazná?

NE, účastí na ukázkové hodině se k ničemu nezavazujete. Účast na ukázkové hodině není závazná. Pokud Vám náš kurz nebude vyhovovat časově nebo z jiného důvodu, nemusíte nám nic platit.

 

Musím si sebou na ukázkovou hodinu přinést učebnici?

NE, učebnici si určitě nosit nemusíte. Potřebné materiály Vám zapůjčíme nebo Vám učebnici nakopírujeme. Vy si přineste jen poznámkový blok a tužku. Nic dalšího potřebovat nebudete.

 

Kde se mám před ukázkovou hodinou hlásit?

Před domluveným časem ukázkové hodiny přijdete do kanceláře Jazykové školy ATHENA (vpravo v přízemí budovy) a my Vás zavedeme do učebny a budeme informovat lektora/lektorku.

 

Budu při ukázkové hodině běžným účastníkem výuky?

ANO, při ukázkové hodině Vás lektor/lektorka začlení běžným způsobem do výuky jako ostatní posluchače, abyste si mohl/a prakticky vyzkoušet naše metody a formy výuky.

 

Pro další informace volejte 774 770 365 nebo napište na e-mail kancelar@athena.cz.

Jazyková škola ATHENA

Oskol 433
767 01 Kroměříž

© 2024 ATHENA - Všechna práva vyhrazena | Změnit nastavení cookies

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign