Úterý 15. 6. 2021
Informujeme naše posluchače, že jazykové kurzy pro veřejnost budou v letošním školním roce 2020/21 ukončeny v týdnu od 14. 6. do 2. 7. 2021.
Přesný termín ukončení Vašeho kurzu Vám sdělí Vaše lektorka/Váš lektor v závislosti na realizovaných lekcích online.
Úspěšní posluchači obdrží od naší Jazykové školy ATHENA na konci školního roku Osvědčení o absolvování daného jazykového kurzu.
Již nyní se můžete přihlásit do kurzu na další školní rok a rezervovat si tak místo v navazovacím jazykovém kurzu. Přihlásit se můžete:
- v naší kanceláři
nebo
- na našich webových stránkách - klikněte prosím ZDE
následně Vás budeme informovat o Vašem zařazení do kurzu a pošleme Vám další informace.
Na výběr budete mít ze 6 cizích jazyků:
a to vždy ve všech stupních pokročilosti.
Kromě:
- klasické skupinové jazykové výuky (kdy skupinky jsou v počtu 4 - 8 posluchačů)
Vám rádi nabídneme i stále populárnější
- individuální výuku (kdy se bude lektor/ka věnovat pouze Vám)
nebo můžete využít
- online výuku (kterou jsme si nyní vyzkoušeli a ověřili jsme si její přednosti - nemusíte docházet na výuku - učíte se z domova nebo zaměstnání)
a od 1. září 2021 tradičně již
- jednoleté denní jazykové studium (které je určeno jak pro čerstvé maturanty, tak i pro zájemce z řad veřejnosti, kteří chtějí a mají možnost učit se jazyk anglický intenzivně, dopoledne, každý pracovní den)
Výuka odpoledních jazykových kurzů pro veřejnost ve školním roce 2021/22 bude zahájena od 20. 9. 2021 a bude probíhat do června 2022. Výuka je každý týden dle pravidelného rozvrhu vyjma státních svátků a podzimních, vánočních, jarních a velikonočních prázdnin.
Informace ke všem kurzům a formám studia můžete získat:
Tovačovského 337
767 01 Kroměříž
© 2022 ATHENA - Všechna práva vyhrazena | Změnit nastavení cookies