Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Ukončení Jednoletého denního jazykového (pomaturitního) studia - 2023/24

Pátek 28. 6. 2024

V pátek 28.6.2024 byl ukončen další školní rok na Jazykové škole ATHENA v rámci Jednoletého denního jazykového studia.

 

Jednoleté denní jazykové studium, dříve nazývané pomaturitní studium, se vyučuje na Jazykové škole ATHENA v Kroměříži nepřetržitě již od školního roku 1995/96. Za tuto dobu prošlo tímto typem studia 788 žáků, kteří se učili jazyk anglický nebo jazyk německý.

 

Jednoleté denní jazykové studium se zaměřuje na prohloubení a zdokonalení jazykových znalostí jazyka anglického a je určeno všem zájemcům o velmi intenzivní studium angličtiny (v rozsahu 800 h) bez ohledu na věk. Jednoleté denní jazykové studium probíhá po celý školní rok vždy od září do června následujícího roku a hlavním cílem programu je složení mezinárodně uznávané jazykové zkoušky Cambridge English: First (FCE), kterou mohou žáci skládat přímo v Kroměříži a u které jsou naši žáci velmi úspěšní.

Při studiu se pod vedením českých i zahraničních vyučujících využívají nové a kvalitní materiály včetně předešlých testů FCE.

Další informace o Jednoletém denním jazykovém studiu na jdete na www.athena.cz.

 

Našim letošním absolventům Jednoletého denního jazykového studia přejeme krásné prázdniny a hodně štěstí a úspěchů v dalším studijním a profesním životě.

Jazyková škola ATHENA

Oskol 433
767 01 Kroměříž

© 2024 ATHENA - Všechna práva vyhrazena | Změnit nastavení cookies

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign