Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

SKVĚLÉ - všichni naši studenti uspěli u Cambridge English: First

Neděle 29. 8. 2021

V pondělí 28.6.2021 skládali naši studenti Jednoletého denního jazykového studia – jazyk anglický certifikát Cambridge English: First. S radostí můžeme informovat, že všichni naši studenti, kteří se zkoušky Cambridge English: First účastnili, ji ÚSPĚŠNĚ SLOŽILI.

Všem úspěšným studentům blahopřejeme!

 

V pondělí 28.6.2021 byly v 9:00 hodin zahájeny na naší Jazykové škole ATHENA v Kroměříži zkoušky Cambridge English: First. Těchto zkoušek se mimo jiné účastnilo i 6 studentů našeho Jednoletého denního jazykového studia - jazyk anglický.  A s radostí můžeme konstatovat, že všech těchto 6 našich absolventů bylo u zkoušky Cambridge English: First úspěšných, jedna absolventka dokonce na úrovni C1.

Tento výsledek je určitě skvělý a svědčí o kvalitní práci vyučujících v Jednoletém denním jazykovém studiu na Jazykové škole ATHENA. K tomu je nutno ještě podotknout, že loňský školní rok 2020/21 byl poznamenán pandemií coronaviru a téměř osm měsíců probíhala výuka u Jednoletého denního jazykového studia online formou. Ale i s tím se vyučující a studenti úspěšně poprali a mohli završit svůj školní rok úspěšným ziskem certifikátu Cambridge English: First.

Ještě jednou blahopřejeme úspěšným studentům k zisku certifikátu Cambridge English: First. Vyučujícím děkujeme za kvalitní a profesionální přípravu studentů v jazyce anglickém v Jednoletém denním jazykovém studiu a všem přejeme klidné a slunné prožití zbytku prázdnin a úspěšný vstup do nového školního roku 2021/22.

 

Podrobnější informace o Jednoletém denním jazykovém studiu na Jazykové škole ATHENA můžete získat na www.athena.cz nebo na telefonu 774 770 365.

Jazyková škola ATHENA

Oskol 433
767 01 Kroměříž

© 2022 ATHENA - Všechna práva vyhrazena | Změnit nastavení cookies

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign