Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Zahájení výuky jednoletého denního jazykového (pomaturitního) studia – 2023/24

Neděle 27. 8. 2023

Zveme všechny přihlášené studenty k Jednoletému dennímu jazykovému studiu (pomaturitním studiu) - jazyk anglický  na slavnostní zahájení nového školního roku 2023/24 v v Jazykové škole ATHENA, které se bude konat v pondělí 4.9.2023 v 8:30 hodin.

 

Tento typ studia (dříve nazývaný "pomaturitní studium") realizujeme nepřetržitě již od roku 1995.

Zahájení se bude konat v učebně U1 v 8:30 hodin.

 

Pokud jste ještě nepodali u nás přihlášku a váháte, zda se přihlásit u nás k tomuto typu studia, máte stále možnost vyplnit on-line přihlášku na www.athena.cz nebo přijít přímo do naší kanceláře (Oskol 433, Kroměříž) a tam vše potřebné vyřídit.

Přijímací zkoušky se u nás u tohoto typu studia nekonají, takže podmínkou přijetí je pouze odeslání přihlášky nebo její odevzdání v kanceláři školy. Následně Vás pozveme k převzetí Rozhodnutí o přijetí ke studiu a k podpisu Smlouvy o výuce. A pokud jste složili první maturitní zkoušku v tomto kalendářním roce, budete u nás mít i statut studenta se všemi výhodami (sleva na dopravu, přídavky na dítě, ...) a dostanete od nás potvrzení o studiu.

 

Jak probíhá školní rok?

Školní rok je organizován stejně jako na každé střední škole, tedy výuka je každý pracovní den (od 8:00 hodin) vyjma školních prázdnin (podzimní, vánoční, jarní, ...).

 

Mohu se ke studiu přihlásit, pokud jsem nesložil/a úspěšně maturitní zkoušku?

Ano, pokud budete skládat maturitní zkoušku v září, můžete se ke studiu na naší škole přihlásit a v případě, že maturitní zkoušku úspěšně složíte, budete mít i statut studenta.

Pokud by se Vám nepodařilo maturitní zkoušku v zářijovém termínu úspěšně složit, můžete také na naší škole studovat, jen nebudete mít přiznán statut studenta. V tomto případě bych doporučoval, abyste se dostavili do naší kanceláře a vše potřebné probereme.

 

Pokud ještě někdo z Vás váhá, zda se přihlásit, může tak učinit formou on-line přihlášky na našem webu nebo přijít do kanceláře a tam vše potřebné vyřídit. 

Jazyková škola ATHENA

Oskol 433
767 01 Kroměříž

© 2024 ATHENA - Všechna práva vyhrazena | Změnit nastavení cookies

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign