Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Zahájení výuky jednoletého denního jazykového studia – 2020/21

Čtvrtek 27. 8. 2020

V úterý 1.9.2020 bude v Jazykové škole ATHENA v 9:00 hodin zahájena výuka Jednoletého denního jazykového studia (pomaturitního studia) - jazyk anglický.

 

Zveme všechny přihlášené studenty na slavnostní zahájení nového školního roku 2020/21 v Jednoletém denním jazykovém studiu (pomaturitním studiu) v Jazykové škole ATHENA. Tento typ studia (dříve nazývaný "pomaturitní studium") realizujeme nepřetržitě již od roku 1995.

Zahájení se bude konat v učebně U2 na Tovačovského ulici 337, Kroměříž v 9:00 hodin.

 

Pokud jste ještě nepodali u nás přihlášku a váháte, zda se přihlásit u nás k tomuto typu studia, máte stále možnost vyplnit on-line přihlášku na www.athena.cz nebo přijít přímo do naší kanceláře a tam vše potřebné vyřídit.

Přijímací zkoušky se u nás u tohoto typu studia neskládají, takže podmínkou přijetí je pouze odeslání přihlášky nebo její přímé odevzdání v naší kanceláři. Následně Vás pozveme k převzetí Rozhodnutí o přijetí ke studiu a k podpisu Smlouvy o výuce. A pokud jste složili první maturitní zkoušku v tomto kalendářním roce, budete u nás mít i statut studenta se všemi výhodami (sleva na dopravu, přídavky na dítě, ...) a dostanete od nás potvrzení o studiu.

 

Jak probíhá školní rok?

Školní rok je organizován stejně jako na každé střední škole, tedy výuka je každý pracovní den (od 8:00 hodin) vyjma školních prázdnin (podzimní, vánoční, jarní, ...).

 

Mohu se ke studiu přihlásit, pokud jsem nesložil/a úspěšně maturitní zkoušku?

Ano, pokud budete skládat maturitní zkoušku v září, můžete se ke studiu na naší škole přihlásit a v případě, že maturitní zkoušku úspěšně složíte, budete mít i statut studenta.

Pokud by se Vám nepodařilo maturitní zkoušku v zářijovém termínu úspěšně složit, můžete také na naší škole studovat, jen nebudete mít přiznán statut studenta. V tomto případě bych doporučoval, abyste se dostavili do naší kanceláře a vše potřebné probereme.

 

Pokud ještě někdo z Vás váhá, zda se přihlásit, může tak učinit formou on-line přihlášky na našem webu nebo přijít do kanceláře a tam vše potřebné vyřídit. 

Jazyková škola ATHENA

Tovačovského 337
767 01 Kroměříž

© 2021 ATHENA - Všechna práva vyhrazena

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign