Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

O škole


Jazyková škola ATHENA

Jazyková škola Athena působí na okrese Kroměříž od r. 1995.

Škola umožňuje návaznou jazykovou výuku pro začátečníky, mírně pokročilé, středně pokročilé až po přípravné kurzy k mezinárodním jazykovým zkouškám (FCE) nebo k základní státní jazykové zkoušce.

Výuka na JŠ ATHENA je určena pro širokou veřejnost všech věkových kategorií od 15 let věku a probíhá ve dnech školního vyučování a o sobotách v odpoledních a večerních hodinách. Časová dotace je od 2 do 20 vyučovacích hodin týdně podle typu kurzu.

V letošním roce opět nabízíme kurzy od nultého ročníku pro "ryzí" začátečníky až po kurzy pro velmi pokočilé v 6 světových jazycích: anglickém, německém, francouzském, španělském, italském, ruském.

Výuka je akreditována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, posluchačům - učitelům ji mohou hradit jejich školy z prostředků určených na DVPP.

Nabízíme také Jednoleté denní jazykové (pomaturitní) studium. Studium je určeno zájemcům o intenzivní studium jazyka anglického. Jazyková škola ATHENA je zařazena do seznamu vzdělávacích institucí poskytujících jednoleté kurzy cizích jazyků s denní výukou vedeného pro účely státní sociální podpory a důchodového pojištění a toto studium splňuje všechny náležitosti řádného denního studia.

Jednotlivé kurzy probíhají v centru města Kroměříže v prostorách školy na ulici Oskol 433.

Všem posluchačům vytrvalost při studiu a radost z obohacení, kterou přináší komunikace v cizím jazyce, přeje


kolektiv učitelů Jazykové školy ATHENA

Jazyková škola ATHENA

Oskol 433
767 01 Kroměříž

© 2022 ATHENA - Všechna práva vyhrazena | Změnit nastavení cookies

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign