Informujte se
774 408 416
Pište na
athena@athena.cz

Partnerská síť


Základní údaje o projektu

název projektu: Partnerská síť Aktivní angličtina s online lektory
registrační číslo: CZ.1.07/3.2.03/04.0040

Popis projektu

Zapojili jsme se do partnerské sítě Aktivní angličtina s online lektory, která byla podpořena z prostředků EU.

Projektový web: aktivní angličtina využitím videokonference

 

V rámci projektu vznikají nové unikátní jazykové kurzy, jež počítají s možností výuky na dálku formou videokonference. Pro vedení hodin a jejich organizaci se používá nově vyvinutý informační systém LightClass.

Kombinace prezenční a video výuky

Některé nabízené kurzy kombinují videokonferenční a prezenční výuku. To znamená, že hodiny probíhají primárně v příslušně vybavených učebnách partnerského jazykového centra a je možné se jich osobně zúčastnit. Osobní účast je ale možné částečně nebo plně nahradit vzdálenou účastí z domova, z práce, či odkudkoliv kde máte k dispozici počítač a Internet. Všichni účastníci, ti přítomní v učebně i vzdálení se vzájemně slyší i vidí a sledují lektorem zpřístupněný výukový materiál. Všichni vzdáleně připojení využívají headset.

Plně videokonferenční kurzy

Jiné kurzy jsou plně virtuální. Lektor a všichni studenti se připojují každý ze svého počítače, a to odkudkoliv kde je k dispozici Internet. Všichni připojení se vzájemně vidí i slyší a mohou sledovat lektorem sdílený výukový materiál. Všichni připojení využívají headset.

Jazyková škola ATHENA

Oskol 433
767 01 Kroměříž

© 2022 ATHENA - Všechna práva vyhrazena | Změnit nastavení cookies

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign